Klient nejde stáhnout

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dolejda, 16/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dolejda

    dolejda User

    Když přejdu do sekce stahování klienta a kliknu stáhnout, chvíli se web načítá a poté mě to přesměruje zpět na domovskou stránku. Prosím, našel by se tu někdo, kdo by hodil klient installer třeba na uložto nebo nějakej normální portál?
     
  2. dolejda nemáš nahadou miesto windowsu operačny system Mac ?
     
  3. me to jde stahnout ale kdyz chci otevrit tak mi to napise vyhledej softveroveho majitele nebo tak neco
     
  4. dolejda

    dolejda User

    Mam linux, ale existují aplikace, které umožňují na linuxu instalovat .exe soubory a spouštět je, ale když nedostanu ten installer, tak to nikdy nemůžu stáhnout.
     
  5. Forkys

    Forkys User

  6. dolejda

    dolejda User

    klient jsem nainstaloval a spustil v pořádku ale po přihlášení, hned jak se ukáže domovská stránka, se vypíše chybové hlášení Aplikace QtWebEngineProcess.exe zaznamenal závážný problém a je třeba ji uzavřít.:(
     
  7. Forkys

    Forkys User

  8. dolejda

    dolejda User

    Moje chyba, nenastavil jsem wine na Windows 10. Teď už žádný chybové hlášení nenastává a funguje to celkem dobře, co dodat je to stejný jak na webu, moc se teda nepředvedli.
    Jinak dík za rady, Forkys.
     
  9. Forkys

    Forkys User

    Není zač dolejda.

    Vyřešeno, tudíž uzamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.