Klienti - klasicky a unity

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Vzdyttonikdonehraje, 24/6/26 v(e) 4:19 PM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahojte, vratil som sa ku hre a sledujem zmeny a to že je klasicky klient a klient unity. Nedohladal som konkretne rovnake chyby ake sa deju mne ale tu su:
    Klasicky klient:
    hra spadne random hocikedy
    hra spadne pri otvoreni missions - challenges a daily missions.

    unity klient:
    tu beži všetko ale akoby bol chat offline. okno vidim ale nikto nepiše/neodpoveda. po prepnuti na klasicky klient zrazu chat funguje a ludia komunikuju/odpisuju.

    Prosim ako by som mohol vyriešiť jeden alebo druhy klient?

    Ďakujem za odpoveď.