Klikanie brán-neskutočný čas strávený pri klikaní brán!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jakub455, 18/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ako klikáte brány,???

  1. 5 EE

    41.1%
  2. 10 EE

    20.5%
  3. 100EE

    60.3%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID 167762229 , CZ1, pomalé klikání + hangár
     
  2. [​IMG]162468676 GE7 - Pomalé klikanie brán a v hangári.
     
  3. [​IMG]72583910 GE7 /pomalé klikání + hangár
     
  4. lorduriel

    lorduriel User

    [​IMG]93246838 CZ2 - pomalé klikání bran + hangár
     
  5. Almáreon

    Almáreon User

    CZ1 [​IMG]33763820 hangár i GG
     
  6. |Server: CZ1|ID: 47312246| Pomalý Hangár i Klikání. Jen můj osobní postřeh, že na stejném účtu jen jiném serveru (Test, GE1) Hangár i GG jedou jak drak, že mi málem spadla čelist, když jsem to zkoušel :D :D
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  7. Server: Cz1 [​IMG] 162436181 Extrémně pomalý hangár. (Přehazování lodě je na celej den):rolleyes:
     
  8. Zdravím piloti, na GE1 jde klikání neskutečně rychle,že by oprava? Hangár nvm.Vrátil jsem se z dovolené a projel účty. Na CZ2 klikání pořád pomalé.
     
  9. CZ2 ID 169029866 neskutečně pomalý hangar neskutečně pomale klikani bran je to čím dál horši
     
  10. Jelikož na nás všichni kašlou.. Nejsou schopni opravit LOG!, Hangár pomalej jak pes než změním hangár mám v sobě 2 piva, O klikání ani nemluvím časy kdy se klikalo po jednom, byly brány za 5 minut vyklikané a teď klidnu jednou a mám někdy i minutu pauzu. :D Zamrzání herního okna, ale jak se všude píše oni to opravují a teď chci slyšet tu o karkulce. Toto nemá smysl se rozčilovat, stejně daj další nové věci :3 A na Vánoce to vypnou a bude klid.
     
    ∞-Ămorîn©-∞ a *jakub1310* tohle ocenili.
  11. Warden

    Warden User

    *.*Zvire*.*: Připravuje se sloučení serverů. A teď ta o 'Karkulce': Třeba při té příležitosti výrazně povýší hardware a díky tomu se alespoň trochu zlepší klikání bran či vybavování lodě. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. TO je možná hezké, ale pořád je tam to slovo " Třeba " Furt se tu psalo všude jak se vše opravuje, ale je vidět, že je lepší když už to naloguju pošlu šutry a lognu, protože se to nedá hrát. Brány začnu klikat v sobotu než to vyklikám je neděle. Né každý tu může sedět 24 hodin, nebo aspoň 3-4 hodiny.. Za to naloguješ, vyklikáš 3 brány x krát ti zamrzne okno jsi naštvaný a můžeš zas jít.
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    CZ1:
    [​IMG]52072500

    Klikání bran (10-30 sekund)
    Hangár (jedna loď asi 30 minut, během akce dominance dvě hodiny) - 20-40 sekund kus + načtení hangáru s loděmi přes 60 sekund.
     
  14. tomcat8

    tomcat8 User

    CZ1:
    ID: 35123872

    Pomalý hangár
    Klikání bran
     
  15. CZ1
    [​IMG]56590754

    Pomalý hangár
    Klikání brán
     
  16. Warden

    Warden User

    Vzhledem k tomu, že BP již tento problém vyřešilo a že klikání bran funguje skvěle, dovolím si toto téma uzavřít.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.