Klikanie brany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem obliviont, 25/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. obliviont

    obliviont User

    zdravim, poprosim o vysvetlenie, ... ako to ze nedokazem postavir branu kappa za 200 000 uridia este po tom, co som si zaplatil zlavu 25%, odpovede typu zle klikas, alebo je to o nahode je blbost, odkedy brana berie pol miliona uridia, ... tu sa uz jedna o peniaze, a ked si nieco platim tak to ma ist, ... jednoducho kradnete, ale ked VY urobite chybu, a ja ju vyuzijem davate BAN, konkretne banujete hracov za posielanie sepromu (neobmedzene), akoze toto uz je vrchol co je tu za bordel, ako mozete dan ban niekomu za to ze BP nevie progamovat a ma chybu v systeme, mali by sa skor hanbit, ... ale k veci, tie brany su totalny podvod, ako vidim ze je lepsie podvadzat, sak za podvod budem mat mesiac ban a potom si zahram s chuti s plnou vybavou, ze? kolko hracov tak lieta co nepravom ziskali vybavu, ale BP ma plnu hubu reci ze maze konta, chodia spravy ze sa vymazalo cez 5 000 hracov, ale zaujimave ze vidim vsetkych lietat stale boterov :D FUJ
     
    •εηεrgч•ρvρ• tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    obliviont Prečítaj si VOP a ku klikaniu, ak to nevieš , tak to nerob. Ty si si zaplatil uridium a nie to že ti v brane budú padať dieliky.
    Okrem toho sa tu nemienim baviť ak nás tu niekto nazve zlodejmi.

    Tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.