Kód na Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem StrazcePekla, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    StrazcePekla Poznám doktora ktorý druhých ľudí vyliečil ale mojím blízkym nepomohol. Mám ho obviňovať pre neochotu ?

    To že ťa upozorníme na správne prispievanie na fórum je už zlé? To že sa pokúšame zistiť kde mohla nastať chyba , je neochota ?

    Tak že potom je lepšie ihneď všetkým napísať že"ak to nejde tak to nejde a starajte sa ako chcete". To by bolo lepšie. Tak kamarát to teraz sa potvrdzuje porekadlo , " Za dobrotu , na žobrotu" :rolleyes:

    My sme ten kód neposielali a nieje možné ho poslať znova.
     
  2. To ze se pokusime zistit kde je chyba. Prosím precti si co napsalo ostatní admini... ani jeden mi nepomohl napsali to co už dávno vím. Nekteri napsali že jsem to použil a že to mohl prelozit prekladac. To tezko kdyz to pise ze kod vyprsel a ten kod je v poradku. Diky za ochotu. Diky za nic.
     
  3. Korben

    Korben User

    A boh povedal, budiš svetlo a bolo svetlo, no moderátor je len človek.:rolleyes:

    Tu nieje čo riešiť.

    "Pre neochotu moderátorov(tvrdí autor témy) je téma uzavretá."

    Uzavreté, LOCK.
     
  4. Sid

    Sid Guest

    StrazcePekla

    Kód nerozesíláme my, ale přímo oddělení BP. My opravdu neumíme čarovat, abychom z nefunkčního kódu mávnutím proutku udělali funkční.
    Zároveň se nám doposud nepodařilo zjistit z jakého důvodu mají někteří hráči nefunkční kód a nevěřím tomu, že by se nám to mohlo v brzké době podařit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.