Kod poukažky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dinosam-SVK-, 13/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, mám otázku, som zaregistrovaný na lootboy.de, a občas sa odtiaľ dá získať bonus kod na premko, čo som už aj raz použil...ale keď mi to skončilo, a mal som ešte jednu, po zadaní mi vypisuje toto:
    [​IMG]

    Samozrejme je to iný kód, nie ten istý ako predtým;) Dúfam že to nie je obmedzené iba na jedno použitie poukážky z tej stránky, čo mám potom robiť z druhým?:D
     
  2. Z lootboy.de jdou ziskat 2 druhy kuponu - jeden na 7 dni premia + nejake veci a druhy je na 1 mesic premia + nejake stity atd. Kazdy z techto kuponu, jde pouzit jen jednou. Takze te musim zklamat, pokud uz jsi jeden pouzil, tak nemas narok na druhy, ikdyz mas jiny kod. Pokud jsi tedy uz jendou pouzil kod na tyden premia, tak ted uz muzes pouzit jen ten kod na mesic, ale ten se obtizne shani.

    Mimochodem je zde zalozene tema Kupóny
    Vcera jsem do nej psal dokonce, takze stacilo, kdybys par vterin hledal a nemusel si zakladat nove tema. :)

    No a ptas se co s druhym kuponem? Muzes ho napsat napr. do toho vlakna, co jsem ti poslal a muze ho pouzit jiny hrac, kteremu tak udelas radost. :D
     
    -baghira2-, Warden a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  3. Á tak ja som lenivý to zháňať, a nevšimol som si to...skôr som to hľadal v technický otázkach:D
    ok, tak by to mali byť tieto dva:D

    TBY8-ZHZK-6MQ8-660R - nie som si istý či v poslednom je nula alebo o, takže treba vyskušať obe :D
    TBY3-P2VW-8HZ4-RZCN

    mali by fungovať obe, užite si ich :D a mne potom môže niekto napísať to mesačné xD

    P.S. ďakujem za odpoveď:)
     
  4. Me padl ten mesicni na prvni pokus, nahoda :). Zkousej a treba ti padne, ale popravde vcera jsem se snazil ziskat ten na tyden a nepadl mi ani jednou z 10 pokusu, tak nevim, zda vubec jeste padaji.

    Ten prvni kod jsem poslal hracce z klanu a fungoval, tak diky :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. UUJJUUJJ

    UUJJUUJJ User

    Děkuji za ten druhý.
     
  6. Warden

    Warden User

    Ahoj všem diskutujícím. K diskuzi okolo kódů je tu již jedno téma a to Kupóny. Prosím případnou další diskuzi na téma kupony či poukázky směřujte tam. Děkuji.

    P:S: Děkuji hráči Imperátor[CZ1] za odkkaz.

    Duplicitní téma

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.