Kody pre uplatnenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ScreaM|SK|[ΞMΛ], 14/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,

    Dnes som pisal na podporu ohladom zistenia ci je moja email. adresa na blackliste "cierna listina" odpoved som dostal:

    Takze by som bol rad keby mi niekto povie na koho sa mam s touto otazkou obratit lebo tusim v BigPoint nieje ziaden clovek co ma nahlad do Blacklistu.

    Od prvej akcie na kod som ziaden kod nedostal. Nikdy som nepouzival nepovolene programy ako napriklad "botuser" alebo nieco podobne kedze som nikdy ani ziaden minus nedostal. Aspon by som poprosl vyjadrenie ci je moj ucet alebo email na blacklste alebo kde je problem lebo ani po zmeneni emailu mi nic neprislo...

    Dakujem

    S pozdravom

    ScreaM
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Dany email,ale na black listine nemas, takze musi byt chyba v tvem nastaveni emailu.
     
    ScreaM|SK|[ΞMΛ] tohle ocenil(a).
  3. super to mi staci dakujem pekne
     
  4. Logan

    Logan User

    ScreaM|SK|[ΞMΛ] predchadzajuce posty necitujeme, citat som zmazal.

    Povazujem teda za zodpovedane a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.