kolísající štíty a rychlost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †The*Phantom*Menace†, 9/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Osobně jsem to zaznamenal též jednou (asi před 3 dny). Střílel jsem cuby na netopýra a rychlost byla v pořádku. Přiletěl červený a začali jsme se střílet. Jakmile zjistil, že to nedá, dal se na útěk. Přepnul jsem na srdce, aby mi neuletěl a ouha, loď se zpomalila. Od této chvíle nepomohlo ani přepnutí konfigurace, ani proskok portem. Pomohl až relog. Měl jsem golika s designem Surgeon. Kameny v pohonech byly. Podruhé se mi to již nestalo.
     
  2. Korben, dnes jsem to testoval na cz3, lordy, bosslordy a nic, žádný problém. Potom jsem testoval cz1, anihily, sabotéry, přepínání formací, a ani jeden problém. No, taky jsem ani jednou neměl ten bug, co býval, že ti NPC nic neubírala. Je to jen domněnka, ale jestli to spolu nesouvisí. Mohli opravovat bug a než si to sedlo :D, tak se to malinko rozhodilo. Včera byl myslím jeden restart serveru přes den, kromě toho ráno...
     
  3. PaiMei

    PaiMei User

    Na CZ3 včera i dnes dopoledne. Byl jsem na Pusatovi a najednou rychlost 450 :D. Pomohl relog.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. TRIXT

    TRIXT User

    On je problém v tom, že nikomu z nás se tu danou situaci nepodařilo navodit opakovaně, většinou k ní došlo náhodně. To se potom těžko hledá chyba.
     
  5. Nwz

    Nwz User

    Mne sa to znizi rychlost vzdy ked mi nebehne nove spojenie. A ked dam nove spojenie tak mi klesne rychlost ako keby som nemal promerko na nom. Ked dam re-log je to v pohode.
     
  6. Foяmi

    Foяmi User

    Dnes jsem použil skok na 2-1 a kameny v upgradech ztratily účinek.
     
  7. Mě se tato chyba projevuje opakovaně a to po té co udělám relog.Chyby se pak zbavuji opakováním relogu někdy 2x 3x než se zas rychlost a štíty načtou tak jak mají když jsou zušlechtěny,někdy pomůže i převarpování.Každopádně už vím,že se tato chyba neprojevuje jen u mě z čehož jasně vyplívá,že se jedná o chybu všeobecnou a nikoliv jen jednoho účtu tudíš usuzuji,že jde o chybu na straně BP a to když už bylo na tuto chybu upozorněno jistě najde její zdroj a opraví to aspoň tedy doufám i když podle toho co tu čtu asi budou čekat dokud jim hráči nenapíší v čem to vlastně vězí a možná když se jim bude chtít sundaj nožky ze stolu a udělají něco málo proto aby se nás dotěrných kecalů co se jim pořád něco nelíbý zbavili :D
     
  8. Korben

    Korben User

    ”ČęrvęnýĐraķ„, Tvoj príspevok je užitočný asi ako zimník v lete.
    Dokáž že sa jedná o všeobecný problém. Ja chybu nepozorujem a ani mnoho iných hráčov. Takýto typ chyby, ktorý sa neprejavuje u všetkých, je ťažké opraviť bez bližších informácii a zbytočné žvasty tomu nepomôžu.
    Podobne dristy si odpusti. To že ty od rána do večera nič nerobíš, neznamená že druhý sedia s vyloženými nohami na stole. Ako viem že nič nerobíš ? Tak isto ako ti píšeš že majú nohy na stole.

    OT post zmazaný.

    Mne je úplne jedno či platíš alebo nie. Ja som tu jasne vysvetlil ako nahlasovanie chýb funguje, tak tu prestaň písať nezmysli.
     
    Naposledy upraveno: 15/10/15
  9. takže chyba se objevila znova,není ale pořád,objeví se náhodně a postihne štíty a rychlost,zničehonič prostě přijdu o + výhody co mě dělají kameny,i když je tam mám
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Potvrzuji, i mě se opět projevila na 3-6 při střílení cub. Opakovaně se mi navodit nepodařila. Opět pomohlo řádné odhlášení z herní mapy a přihlášení, nikoliv rychlý restart (zavření okna křížkem a znovupřihlášení).
     
  11. Taky se mi to obcas stane, obyc refresh okna nezabere, je potreba se regulerne odlogovat a zas prihlasit zpet do herniho okna.

    Ale uplne stejne se mi stava, ze mi dobehnou updaty, ale hra se tvari, ze je porad mam - zustanou mi stity i rychlost dokud mne nekdo nesunda (nekdy nevadi ani proportovani). Ve chvili, kdy uz sutry nemam, ale hra si mysli, ze jeste jo, dam tam kameny a ty se hned odectou. Tedy treba za 5 kaminku mam najednou 24 minut :D
    Kazdopadne ta druha chyba co popisuju je ve hre uz tolik let, kolik skylab sam, tak obcasnou chybu s rychlosti beru jako dan za update zadarmo (samozrejme nejlepsi to je, kdyz mi padne rychlost a nekdo mne kvuli tomu sunda, to mam strasnou radost :D)
     
  12. Dobrý den mám dotaz nebo spíš prosbu...normálně jsem měl ještě před pár dny
    hodnotu mých štítů na zaštítované druhé konfě 1 000.041 s dabl boostrem! ted mám s
    dalbem hodnotu těch samých štítů aniž bych cokoliv měnil jen 895.047 ?! podotýkám
    že jsem nic neupravoval nic neměnil a na první konfě mi zůstala stejná hodnota
    štítů jako jsem měl předtím...tak by mě zajímalo jestli došlo k nějakému plošnému
    snížení hodnoty štítů nebo je to nějaká technická chyba děkuji předem za
    fundovanou odpověď...a CZ1 a ID 56584986.
    --------------------------------------
    A letony nemám poškozené všechny jsou na 6 lev ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/10/15
  13. Korben

    Korben User

    A ani formáciu si nemenil ? Mimochodom nepíš viac postov pod seba, ak chceš niečo dopísať, tak máš možnosť upraviť svoj príspevok.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

  15. Ne formaci jsem taky neměnil prostě jsem nic neměnil a najednou takový úbytek na štítech nechápu to :-( no snad se to zpraví .... Ted jsem dal pryč všechny herculy a štíty se nezměnily takže Herculy vůbec nefungují !! :-(( šlo by teda nahlásit tento problém na techn. podporu?! servr CZ1 ID 56584986.
     
    Naposledy upraveno: 20/10/15
  16. Korben

    Korben User

    Všimni si aj kolegov príspevok. Na podporu budeš písať zbytočne.
     
  17. Citát zmazaný
    Tak mi sakryš poraď co mám dělat?! chyba je někde ve hře ne v mém pc ani ve mě tak jak to zpravit?!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/10/15
  18. Korben

    Korben User

    Tak sakriš čítaj čo píšeme a ešte si prečítaj, Jak správně přispívat na forum ,a predchádzajúce príspevky sa necitujú, je predsa jasné na čo reaguješ.
     
  19. Ryshacek

    Ryshacek User

    Ahoj, rád bych dodal k tem výpadkům stítu a rychlosti, ze se mi to hlavně stává po relogu na místě. Tedy restart klienta na mapě přes refresh nebo f5.
    Pokud by to ještě někdo oveřil, mohlo by se dát od toho odpíchnout :)
    Jinak vždy zabralo normálně. Odlognout a nalogovat znovu...
     
  20. danqqo

    danqqo User

    Taktiež som zaznamenal tento problém. Hlavne ak mi spadne net alebo ako sa píše vyššie taktiež to robí pri restarte klienta. Na golikovi sa zníži rýchlosť z 540 na 450. Pomôže iba relog :) ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.