kolísající štíty a rychlost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †The*Phantom*Menace†, 9/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Včera mě potkal problém v bráně "Tunnel of Terror". Byl to trochu šok. :) Zde bohužel nepomůže standardní relog, neb v bráně se nedá odhlásit. Na radu spoluhráče v klanu se podařilo původní rychlost obnovit warpem (tedy pokud se hráči podaří nebýt střílen po dobu warpu). Třeba to někomu pomůže.
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    To se mi taky dneska v bráně stalo... Nedopadl jsem dobře. :( Potom už to bylo v pohodě.
     
  3. SANI.SVK

    SANI.SVK User

    Po skoku z brány gamma na mapu 2-1 mám znížené štíty a rýchlosť(v bráne som si bohužial nevšimol, či už nemám znížené štíty), prehodenie konfy nepomôže, akurát po pridaní kameňa do štítu sa mi štít dočasne vráti na správne hodnoty, po prepnutí konfigurácie mám opäť hodnoty bez vylepšenia. Na pohon toto dočasné riešenie nefunguje. Preskočil som viacerými portami,skok CPU, obnovenie herného okna, bez zmeny.
    Po zmene dizajnu : Venom(dmg) > Sentinel(shd) problem vyrieseny.

    Server CZ3
    85950432
     
    Naposledy upraveno: 25/10/15
  4. jan42

    jan42 User

    ja hraju na CZ1 a stava se me to taky zniceho nic mam rychlost 450 a kameny mam a pak jen prehodim konfu a hned je to v poho..
     
  5. RobPol

    RobPol User

    Tuto chybu jsem zaznamenal i já včéra kdy jsem díky této chybě pukal :D
    Omlouvám se za založení dalšího tématu, toto téma jsem nenašel.
     
  6. Hlasim taky istý problem
     
  7. Korben

    Korben User

    {~Tino~Lion~},musím ťa požiadať o odstránenie videa z popisu.
     
  8. ok :(
     
  9. Zdravím. Tak se přidávám, stalo se mi to rovněž :( Pokud mám problém popsat přesně, tak v Halloweenské bráně a jediné, co sem udělal dnes poprvé jinak je, že abych ušetřil nákladní prostor, narval sem seprom i promerko napřímo do generátorů štítů a pohonu, protože jinak na to mám CPU boostu generátorů. A všiml sem si, že i přesto dole odečítá v generátorech, ale nepřidává to do štítu ani do pohonu. Ukazatel na mapě bude asi správně odhadem, sem letěl pomaleji i štítů bylo méně při útoku NPC, změny konfigurace letounů také fungují ale pouze na základní šutrama nevylepšenou rychlost a štít generátorů v lodi.(vylepšení laserů a raket i přes Cpu ok)Jo a měl sem i ty nové designy demon abych byl přesný.

    Takže..můj názor je, že problém bude právě v tom narvání zdrojů přímo do generátorů, které překročilo to množství co dodává automaticky CPU boostu generátorů a teď se to hádá spolu páč to Cpu to vnímá jako plné. Vyzkouším postup následovně, za prve vyndám z lodi to Cpu a půjdu se podívat na mapu 10 minut, co to udělalo..pokud to nepomůže, překryju promerko a seprom jiným zdrojem, třeba duraniem, vynuluju tak stav, počkám 10 minut, co to udělá a pak znovu zapojím CPU bostu generátorů a uvidíme, mělo by to automaticky už přidat seprom a promerko jako nejlepší zdroje v lodi a pak už tam nebudu zdroje dávat přímo ale nechám pracovat automatiku :)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/15
  10. Ja tohle CPU uz leta nepouzivam, ale updaty padnou vzdy po relogu, pripadne novym spojeni. Mame to tak my tady, maj to i hraci na jinych forech .. takze pochybuju, ze bys mel zrovna ty nejakej unikatni problem s CPU na generatory :D Hod si do pohonu a stitu kameny a pouzij F5, uvidis sam co to udela. Funguje na to prewarpovani lodi, nebo regulerni logout - login. :)
     
  11. Little_Tali :) Já tohle CPU kdysi v sekci nápady i navrhoval, že by se hodilo (jen ty obrázky nic moc kdysi ještě) ;) :D Nicméně vyzkouším ho nanadat, zandat, vyndat, přešutrovat, odšutrovat a uvidím, co s tím :D :) Je to tak jako tak chyba a stát se to může v tu nejmíň vhodnou dobu např. na mapě i v bráně..a to snížení rychlosti a štítů může stát i můj vesmírný život v tu chvíli a to se mi nelíbí nu :( :D
    Btw..možná by stálo za průzkum zjistit, jestli se ten problém s tím, že mají toto cpu i ostatní a přešutrují to ručně nestal právě i těm ostatním kterým to blbne a kde je to jádro pudla :) Ale buví v čem to fakt je..grrr:D
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/10/15
  12. Drift1

    Drift1 User

    No já se připojím též..stává se mi to na mapě když portnu nebo se občas přihlásím..vždy mi kousek zmizí cca 3000-5000 HP,někdy i při pohybu na mapě//ne mina to nebyla//..ale tunel terror byl záhul...včera jsem dělal uber sibelon a musím říct že bez šance...byl jsem v dolním poloze mapy a oni v horní...,letím k nim vše je ok..střelily do mě já pustil kamikadzi a odletěl..no místo 15 tisíc co sebraly bylo skoro celé HP pryč...a nakonec i když stojím na základně na ukolech tak taky to pohybuje se vším.
    Edit:-To ano ale na portu a na základně to normální není ale není to tak zlé..jen to zamrzí
     
    Naposledy upraveno: 26/10/15
  13. Korben

    Korben User

    To že ti NPC zobralo viac ako sa ti ukázalo, nemusí mať nič spoločné s daným problémom. Ak vletíš medzi NPC , tak ti ubrali určite viac ako 15000.
     
  14. Kristo

    Kristo User

    Tak se taky přidávám, občas spadnou štíty a rychlost. Většinou po rychlém restartu klienta F5
    Jak už se tu psalo pomůže logout.
    Globální Evropa
    ID: 95629348
     
  15. RobPol

    RobPol User

    Dnes zase snížená rychlost na pusatovi z 588 na 490.
    Pohoda hodim relog, ale prosil bych o info zda-li jste to již hlásily na BP, jelikož díky této chybě se bude pěkně pukat jak na mapách tak ted i v GG tunnel.
    Děkuji
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    RobPol: Obecně byl asi problém hlášen, ale zatím nikdo nepřišel s teorií, za jakých podmínek k tomu dojde a jak danou situaci navodit. To by asi hodně pomohlo. Takto se jim to asi hledá velmi špatně.
     
  17. danqqo

    danqqo User

    TRIXT čítal si si vôbec príspevky napísané vyššie??? problém bol popísaný vyššie viacerými užívateľmi. Takýto výpadok štítov a pohonu je pri reštarte klienta cez F5, a ja som to zaznamenal aj po tom keď spadne net (stačí aj sekundový výpadok).
     
  18. Korben

    Korben User

    danqqo, Fakt ? Niekoľko krát som reštartoval cez F5 a ani jediný krát mi neklesol štít a ani pohon a ak ti spadne net, tak to nemá nič spoločné s DO.

    Inak daný problém je hlásený.
     
  19. danqqo

    danqqo User

    Skúsil som to zopakovať teraz 5x za sebou a 5x za sebou spadli štíty aj rýchlosť :) .... a s tým netom si ma asi nepochopil :)
    Btw. skúšal som to aj cez chrome aj cez mozzilu

    EDIT: tak nám neostáva nič iné len počkať, kým to opravia :)
     
  20. TRIXT

    TRIXT User

    danqqo: Mně též nepřestanou kameny fungovat po stisku F5, ale z mého pohledu náhodně, kdy ani žádný výpadek nevnímám. Holt, ikdyž přečtu co ostatní napíší, nemusí se to dít přesně tak jak to napíší u všech. Je možné, že to bude nějak záviset na kvalitě připojení (třeba mají špatné a já lepší), ale je možné, že to bude dáno úplně jinými faktory.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.