kolísající štíty a rychlost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †The*Phantom*Menace†, 9/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. :) Co se týče mě, jak už sem psal výše, tak mě se to stalo až teprve tehdy, když sem ručně dal větší množství kamenů přímo do pohonu a štítů i přes zapnuté CPU boostu generátorů a po vstupu do brány to kleslo, do té doby žádný problém. Po ukončení brány restartu hracího okna se to napravilo samo, tak sem zatím nezkoušel, co s tím. Může to s tím souviset, nemusí..dle mě se to spolu hádá (vylepšení raket a munice přes další cpu bez problémů). Ale ta příčina může být ještě i někde úplně jinde zkrátka, tak uvidíme (každopádně rychlost a štíty jsou pro přežití někdy rozhodující faktor takže.. :D)
     
  2. RobPol

    RobPol User

    Nevím kdy a za jakých podmínek se to stává, ale můžu tě ujistit že použitím Kláves F5 nebo výpadkem netu to neni.
    Ale musím připomenout, že tento problém zde byl cca před půl rokem, či rokem.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    danqqo 20x restart a ziadna rychlost nespadla, skusal som aj vyhodit zamerne net a nic. Za posledne 2 tyzdne sa mi to stalo cca 2x a uplne nahodne.

    Neostava nic ine nez cakat na opravu.
     
  4. Mne teda padne vzdy spolehlive po refreshi okna - napada mne jedna vec, vy co vam updaty nepadaji, nelitate ve 2D? Ja litam v 3D, partner taky (to je asi jedina vec co mame spolecnyho, prohlizec, pc ani widle stejny nejsou) a pada to naprosto vzdy po uplne kazdym refreshi.
    A zadny CPU na update niceho nepouzivam, tak se nema co hadat :)
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    To jako mame nahlasit hracum padaji stity a rychlost?
    Tak to me hned pozenou , kdyz nemam ostatni informace. Napsat me se to take deje, je jednoduche, ale k nicemu.
    Na nahlasovani chyb mate tema.
     
  6. To jako bylo na mne? Ja se jen slusne ptam nekoho jinyho, jestli nehraje v 2D modu - protoze i jiny problemy s 3D ve 2D proste nejsou. Ja hraju ve 3D. Jestli ti vadi, ze se snazim prijit na to proc to je a cim bych si ja sama mohla pomoct k tomu, abych mohla obnovit okno a neprijit o kameny, tak pak je to ciste tvuj problem.Nehlasim chybu, ptam se na konkretni vec.

    A jestli ty mas nahlasit, ze mizi update? Ne, nemas. Ono to nahlaseny je.
     
  7. SΛRIN

    SΛRIN User

    Robí to aj v 2D nie len 3D.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Little_Tali ne to bylo na vsechny, jinak problem by se nemel jiz zobrazovat. Dnes mela byt oprava problemu. Pokud ano na nahlaseni je tema.
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  9. Dikec, to by bylo supr :) vecer jak se mi otevre brana, otestuju. Jo a prosimte, nevis jak s tou ucpavajici se ramkou? (OT asi, ale jen tak mezi reci dotazek)..
     
  10. Korben

    Korben User

    Prepnúť na 2D :D.
    Áno viem, 3D je krajšie ale asi viac papá :D
     
  11. nemuzu prepnout na 2D. Slezou mi FPS na 4 :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.