Kombo mechanismus obranného režimu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TheWeirdOne, 16/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kombo mechanismus obranného režimu (Level: 3)
    Šance na odražení útoku: 85%
    Dodatečná spotřeba: 35% paliva navíc

    Kombinuje známý obranný režim s novým instantním štítem. Při aktivaci vzroste spotřeba paliva o 35%.
    Teno mecha. platí ako na PETa alebo na loď na odrazenie utoku?
     
  2. na PET. a pokiaľ niesi pod útokom opravuje ti HP.
     
  3. mne na lodi zadarmo hej? ako robot?

    EDIT: Akorát za ten zvýšený spotreba paliva. M
     
    Naposledy upraveno: 16/10/14
  4. Foяmi

    Foяmi User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* To o čem jsi napsal je Kombo mechanismus opravy lodě, ale autor se ptal na Kombo mechanismus obranného režimu, ten tvou loď neopravuje.

    TheWeirdOne Když tedy zapneš Kombo mechanismus obranného režimu a někdo ti bude střílet do PETa, tak tvůj PET bude mít 85% šanci na vyhnutí se zásahu.
     
  5. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    je to celkom vyhodene U ak mas napr. premium tak si peta jednoducho opravis. Ide tam len o to ze PET vydrzi dlhsie co sa da spravit aj inak. Napr. ja dam hned jak mi peta strielaju pasivny rezim a snazim sa ho vypnut, ak nestihnem stale zostava stit na druhej confe. A inak pri fajtoch mi do peta moc ludi nestriela takze je to hlupost to mat, to U sa da vyuzit lepsie.
     
  6. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.