Kompenzace za neaktivní bostery??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem HEROBRINE, 28/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ..no a boostre vydrazene v aukcii ktore mi nepripocitalo su v tom nejako zaratane tiez ci?..
     
  2. 1980milan

    1980milan User

    no boostre sú vrátené ale len to čo bolo kúpene a samozrejme som čakal že do toho dajú aj akciu na brány momentálne je každému vrátený booster zbytočný ked ho nemá možnosť využiť tak ako to mal v pláne po zakúpení
     
    Air*Jordan, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mas vrateny dvojnasobok ;) AK si kupil za € na dva dni,tak by si mal mat 4 dni respektivne 3+
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. 1980milan

    1980milan User

    nie nie tak to nie je evidentne mam len na jeden deň teda 24 hodin a ten čo bol v nedelu ked kúpiš urídium tak ten budú riešiť až 7.4 2017
     
  5. Air*Jordan

    Air*Jordan User

    ID 168655416 CZ2 zdravim nemela byt nahodou kompenzace boosteru na 2dny? opet problem -_- proc mam boostery pouze na den? zas podelavky? nebo co si mam uz myslet -_- bude jeste vubec nekdy hra fungovat jako driv? obavam se ze ne ... prosim vysvetleni (jedna se o boostery 50% balicek za prachy)
     
  6. No spíš se na to jen blbě díváš, já koupil 2 balíčky, měl bych mít teda 4 dny, ale ukazuje mi to pouze 3. Podle je mě důvod prostý, do konce boosteru zbývá 3 dny a nějaký hodiny. Stejný případ je u tebe, ukazuje ti to den a jakmile bude zbývat méně než den, budeš tam mít odpočet hodin.

    EDIT: Přikládám obrázek

    [​IMG]

    Jak je vidět, dokud máš booster déle jak na 1 den, ukazuje to počet dní, pak začíná odpočet v hodinách. Podle mě tedy zítra uvidíš odpočet hodin, kdy ti booster končí a BP tě ničím nepodělal.

    Jinak kompenzace super, jen škoda, že balíček jsem kupoval z důvodu 2x odměn zbran, nyní kdy nejsou, ho nevyužiju za účelem, proč jsem ho kupoval. (ano jsem hamižný....)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/17
    Air*Jordan tohle ocenil(a).
  7. Air*Jordan

    Air*Jordan User

    dobre diky za info se vtom dnesnim Do vubec nevyznam sama novinka nic nefunguje a tez sem to kupoval kvuli 2x odmen z bran takze mi je tak tez knicemu a to je prave podle me jakoze nefer
     
  8. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Presne tak veľmi ma mrzí len to že nebudú 2x odmeny čiže zbytočne minuté peniaze. Už si viac nič nekúpim lebo vždy je s tým len problém ale verím že BP 2x odmeny nedali presne z dôvodu kompenzácie. Každý má teraz booster ale je mu nanič radšej to mohli odložiť až na ďalší týždeň.
     
    Air*Jordan a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Air*Jordan

    Air*Jordan User

    Citát zmazaný.

    ano presne tak podle me je to schvalne protoze bp kdyby radsi pricetli bz a cest ktera mela byt s boostery proste jen podfuky nic jinyho jestli nebudou ani zitra 2x brany tak je to posledni kapka a koncim s hrou jako dost lidi a muzou si to pak moderatori a admini hrat samy protoze pochybuju ze timhle stylem to bude nekdo hrat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    No aspoň vidno, že niekto to hrá len kvôli akcií ktorá totálne zničila ranky :rolleyes:.

    A nabudúce pre info predchádzajúce príspevky sa necitujú. Každý vie na čo reaguješ.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    No podľa mňa tá akcia ranky nezničila keď niekto chce rank nech točí hádesky celý deň a ak to niekomu prekáža mali by zmeniť systém rankov napr. podla pozície v tabulke.
    PS: ja hrám len pre double odmeny
     
    Air*Jordan a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Air*Jordan

    Air*Jordan User

    chapu vsechny kazdy ma svuj nazor ale za me uz hra nema smysl furt samy novinky ktery sou o nicem pak to ani nefunguje apodobne. uz je to jen o penezich a ani neni jpa takze to ztratilo smysl ale je to pouze muj nazor a je mi jedno jestli nekdo bude hejtit at uz moderator nebo admin nebo hrac
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spociatku mali double brany dobry umysel, hraci mali sancu dobehnut nabotovane ranky. No teraz je to uz smiesne, cest je absolutne znehodnotena a ranky vlastne nemaju aktualne ziadny zmysel, kedze vyhra ten co toci dookola brany alebo v horsom si pusti bota, ktory to toci za neho...

    Osobne ale ocakavam v priebehu roka zmenu rank systemu, BP to aj naznacil v jednom zo svojich streamov.

    Ale teraz uz odbocujem od temy. :)
     
    -baghira2- a Diavolo tohle ocenili.
  14. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    "Zmazané"
    Děkuji všem za vyčerpávající odpovědi. Já zde již končím. Sbohem...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/17
  15. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.