Kompenzace za problémy minulých dní (6.5.2013)

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 12/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj piloti.


  Jak bylo minulý týden slíbeno, tak jsme celý týden těžce pracovali na řešení chyb, které se objevily u stavby bran, u úkolu na získání cti a u běhu hry.

  Nakonec jsme to vše zdárně opravili a máme pocit, že je důležité nějak kompenzovat chyby lidem, kteří jimi byli dotčeni, ale také potrestat nelegální využívání chyby ve vlastní prospěch, například získání obrovského množství cti.
  Takže jsme se rozhodli, že budeme postupoval následovně:

  • za prvé, všichni hráči dostanou bonus 10% na body zkušenosti dne 7.5.2013 a poté, 10.5.2013 dostanou opět bonus, a to 10% na čest.
  • za další, od zítřejšího rána, všichni hráči, kteří získali nadbytečný počet dílků brány bez toho, aby byla dokončena, dostanou své nadbytečné dílky proplaceny dvěma extra energiemi za každou část. Hráči, kteří již brány z více dílku než bylo ke složení třeba dokončili, dostanou bránu na plochu sestavenou ještě jednou.
  • na závěr, měli jsme dlouhé debaty o nechtěném navyšování cti u hráčů, kteří chyby využili a došli jsme k závěru, že bude nejlepší, když smažeme všem hráčům čest, kterou získali mezi 25. až 27. dubnem, kdy byla chyba aktivní.

  Děkujeme za trpělivost při řešení těchto problémů.

  DarkOrbit Tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.