Kompenzace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem coolmen, 23/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coolmen

    coolmen User

    Ako malú kompenzáciu za spôsobené problémy, ktorými ste si museli prechádzať posledné obdobie každému hráčovy, ktorý navštívy svoj účet medzi

    23.12.2016 o 00:00h a 30.12.2016 23:59h

    pripíšeme nasledujúce odmeny.
    • Distribučný booster poškodenia B-02 (+10% väčšie poškodenie hráčom, trvajúci 10h herného času)
    • Distribučný booster štítov B-02 (25% viac štítov, trvajúci 10h herného času)
    • 60x Šrot
    • 100x Mukózium
    • 40x Plazmid
    • 2x Prizmátium Nic se mi nepřipsalo.Mám to jen ja nebo vsichni?
     
  2. tomcat8

    tomcat8 User

    Také se mi nic nepřipsalo
     
  3. Bond*Star

    Bond*Star User

    Mne tiež
     
  4. Asi tam mělo být napsáno "až".. Takže během týdne to budou připisovat.
     
  5. tomcat8

    tomcat8 User

    Jestli to bereš takhle, tak to mohou připsat klidně za měsíc. Snad by se to mělo každému hned připsat ne?
     
  6. Ani bych se nedivil kdyby tam měli zase chybu. Poslední dobou je to furt (Demaneři, úkoly na lodě [jak dlouho? už skoro 8 měsíců?!], ad.). Nejdříve chybu už našli (cca po 5-6 měsících, stačilo implementovat řešení), pak se to odvolalo a furt se tu dokola omýlalo, že úkoly budou, až bude cross server zóna, že hráči budou chtít, aby pak fungovaly úkoly i tam a zase nic. Od doby poslední změny majitele jde všechno z kopce. Takovéhle odměny se vždy připisovaly hned po přihlášení. Už se těším po novém roce na další novinky a odkládání všech nevyřešených problémů :rolleyes:
     
  7. Borat

    Borat User

    Je tam napísané 23.12.2016 o 00:00h a 30.12.2016 23:59h takže ak to začnú pripisovať aj zajtra alebo pozajtra tak sa nič nedeje, ale do 30.12.2016 to určite dostanete.
     
  8. tomcat8

    tomcat8 User

    Dobře, takže jelikož jsem se dnes přihlásil, tak se už nemusím přihlašovat celý týden a připíšou mi to?
     
  9. Borat

    Borat User

    Do 30.12.2016 23:59h sa budeš musieť ešte prihlásiť. Pokiaľ to hraš len keď máš na to chuť tak myslím že nieje problém sa raz za deň prihlásiť a odhlásiť.
     
  10. Borat dovolím si s tebou nesouhlasit. Z toho, co je napsané jasně vyplývá, že by se mělo stačit přihlásit jednou v tomto období (v minulosti to tak i bylo). Navíc, když bylo oznámení takhle do budoucna (odměna za přihlášení), tak jsi to automaticky dostal při prvním přihlášení. Takže asi něco bude špatně. Pokud se někdo přihlásí dnes, ale pak už ne a kvůli tomu odměnu nedostane, tak to bude jen zase další přešlap, kterých se poslední dobou dost hromadí.
     
  11. Borat

    Borat User

    Sandy_Rivers je pravda, že to malo byť už dnes, ale ako vidíš asi zabudli to spustiť, ale spustia to buď poobednym reštartom alebo zajtra alebo neviem kedy :D No určite do Silvestra to bude mať každý. Predsa každý myslí len na tie Vianoce a na povinností zabúda a ja som tiež medzi tými ľuďmi :D

    Ale niečo vám poviem aj keď je to také interné. PHP script sa nepustil aj keď nevedia prečo, ale na oprave sa pracuje takže odmeny od BP čakajte a budú čoskoro a ako hovorím možno ešte aj dnes.
     
  12. tomcat8

    tomcat8 User

    Chápu, že každý myslí na Vánoce, ale když se BP nepovede tolik věcí a slíbí tedy odpustek, tak bych se snad měli snažit, aby aspoň ten fungoval. Jinak hraji každý den, jen mě zajímalo, jak to připisování bude fungovat.
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    tomcat8 Robia tam ľudia a nie stroje. Môj manažér je so mnou taktiež koľko krát nespokojný lebo z 50feedbackov čo mám urobiť urobím denne 40 pretože nejaké si nevšimneš, niečo zabudneš a pod. stáva sa. Dnes je v BP len veľmi málo ľudí, ako písal Borat je tam problém so skriptom, ktorý sa nespustil preto to hráčom nepripísalo. Malo to fungovať ako denný bonus po prihlásení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.