Kompenzácia reakce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 22/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alyctro

    Alyctro User

    jeeeej to je take super , že dali kompenzaciu . akurat , že mi neda nalogovat ,,zas,, :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ako pisal Zohan, ani raz som nemal kupene 50 % boostery. A teraz ich dostanem len tak na 7 dni ?
    Oproti Zohanovi, co ich kupuje pravidelne, je to dost nefer si myslim, ale je to rozhodnutie BP, ake kompenzacie nam dali.
    Ja by som radsej uvital nejaky scarp, munku, boostere. :D
    Inak lepsie s drotom do oka, nez nic. :)
     
    Juráás a *-**-*-* tohle ocenili.
  3. Marrek

    Marrek User

    frogi však municiu si dostal, maš zlavu a premko, pokial maš na učte nejake to urko spraviš ABG a maš misiu na 100 scrapu zadarmo, a boostre ? však si dostal 50 % boostre na čest a BS, a B02 (distribučne) na dmg,hp, a štit.. a ešte do toho ten seprom.. ak vam toto príde ako slabá kompenzacia tak vam sa človek asi nedokáže zavdačit :) Je sice pravda že nie každý kupuje 50 % boostre atď.. ale neviem si predstaviť že by sa malo BP trápiť nad tým že kto si čo kupoval a podla toho mu spraviť kompenzaciu.. neprehaname to? Je to hra, to o čo vas pripravili chyby máte s5 tak načo poukazovat na to že niekto dostal niečo zadarmo.. vy budete aj rakovinu závidiet za chvilku...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. storm128

    storm128 User

    :)Vzdy sa bude niekto stazovat stale im nestaci mne uplne staci ta kompenzacia a mozte byt rady ze to dali vsetkym tak neviem co sa stale stazujete u mna palec hore
     
    -baghira2- a Alyctro tohle ocenili.
  5. Alyctro

    Alyctro User

    jj ,suhlas , furt je niekto nespokojny , tak ci onak , fakt nechapem .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. storm128 Palec hore si budou moct jen zasloužit pouze tehdy, kdy budou schopni pročistit hru. Doté doby mohou dávat jaké kompenzace chtějí, ale pořád z nich nebudou mít největší užitek féroví hráči
     
  7. 25.11.2018 - 06:41[​IMG]Galaktická brána Kappa dokončena.
    [​IMG]
    25.11.2018 - 06:41[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (30.000)
    [​IMG]
    25.11.2018 - 06:41[​IMG]Obdržen předmět: Krystal rozvratu (15)
    [​IMG]
    25.11.2018 - 06:41[​IMG]Obdržen předmět: Design letounu - Hercules (2)
    [​IMG]
    25.11.2018 - 06:41[​IMG]Obdržel jsi 33300000 BZ
    [​IMG]
    25.11.2018 - 06:41[​IMG]Obdržel jsi 975000 cti

    Taková kompenzace se mi osobně líbí :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Arya

    Arya User

    Téma z důvodu neaktivity uzamknuto.

    Přeji všem hodně štěstí ve hře :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.