Kompenzácie za výpadky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eρεβος*SK, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím. Celkom som nepochopil toto :

    Dnes večer, zítra a v neděli spustíme "mini"-GHH. Hráči budou mít možnost zakoupit Uridium a získat 350% bonus

    To znamená že ku kazdej kúpe sa pripočíta 350 %? čiže namiesto 5000 urídia to bude 17 500?
    A počas MMH sa to bude tiež počítat?
    Dakujem
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Eρεβος*SK bude to úplně stejné jako klasická MHH, akorát místo trojnásobku obdrží hráč 3,5 násobek základu.
     
  3. To akože dostaneme takúto blbosť ta tie lagy na serveroch? Že za kúpenie si U navyše 3,5 násobok?...... Nič moc čakal som omnoho viac
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *****PapikSVK***** akože asi ano, také akože nemuselo být nic. Jinak toto je jen jedna z více kompenzací, přečti si celé oznámení.
     
  5. Marvin kde najdem celé oznámenie?
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Oficiální oznámení týkající se hry najdeš vždy TU. Už název sekce tomu napovídá. ;)
     
  7. jelitko123

    jelitko123 User

    nikde jsem se nedocetl o kompenzaci na double boxech,nevim jestli za to,ze se to sekalo,nebo za to ze nefungovaly protokoly,je to v podstate fuk,ale jestli na to podpora taky mysli
     
  8. =Marvin= a v nedelu pri MHH sa to teda ako počíta ? MMH + GHH ? Pretože ak to má platit do Nedele 00:00 malo by sa to takto spočítat nie ?
     
  9. Tomas91

    Tomas91 User

    MHH v nedelu nebude bude iba GHH.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Eρεβος*SK GHH bude místo klasické MHH. A v oznámení je napsané že v neděli bude od 19 do 20 hodin, netuším kde jsi přišel že bude do půlnoci. :)
     
  11. jelitko123 tak ja neviem ako tebe ale mne protokoly v petke stale nefunguju.Nahrada by potesila ale viac teda ak by to uz slo ako ma.. ;-)
     
  12. jelitko123

    jelitko123 User

    me taky porad nefunguji,jen jsem se tak zeptal,je mi to celkem i fuk,jen znam i jiny zpusob jak utratit 50kc :-D
     
  13. tak to som prehliadol ..niekedy človek nevidí to to nechce vidiet :D ale bolo by to fajn,keby sa t takto krásne sčítalo nie ? :)
     
  14. No ja by som aj rada zbierala :-D Hlavne ked je akcia na brany :) A tie protokoly mi celkom pomahali v zisku U a gg..Tak dufam ze to daju do poriadku co najskor.. :p Akurat som petkopotvorke dokupila 10ty protokol tak nech maka aspon :-D :-D
     
  15. jelitko123

    jelitko123 User

    no proste a jasne,dai takove kompenzace abychom do toho navalili vice penez s vidinou ze dostaneme vice urka :-D,podotykam,pouze vidina
     
  16. Keď sme vlastne dostali aj misie za to odškodné prečo nie sú akciové misie? Už včera nebolí žiadne....
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  18. jelitko123

    jelitko123 User

    jelitko123 jaká vidina? Objasni mi co tím myslíš.

    pokud nekdo hraje a koupi si treba jen premko,nemel v te dobe boostry,tak dostane co?musi,teda muze,jen otevrit penezenku a koupit si teda to urko
     
  19. 1. Odkedy bude aktivne navysenie o 25% cti a BZ?
    2. Preco su niektori hraci zvyhodneni 50% boostrom ked je v hre este aj 100%, a ostatnym nie je dana moznost zakupit si ho?
    3. preco je nahradeny booster iba tym, ktorym v tom case skoncil, a nie aj tym, ktori ho mali napriklad na mesiac a neskoncil im?
     
    Naposledy upraveno: 13/5/16
  20. =Marvin= a naahodou nedal BP vediet nieco blizsie ohladom petiek? A co sa tyka kompenzacie jelitko, tak vsetci hraci maju viac cti a bs.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.