Kompenzácie za výpadky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eρεβος*SK, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    jelitko123 a co má společné premium, boostery a kupování uridia? Ten, komu boostery vypršely v čas napsaný v oznámení, je dostal zpět, to je kompenzace za ně, ohledně dalších věcí a odškodnění si laskavě přečti oznámení znovu. Větší MHH je jen bonus, pro hráče kteří plánují uri koupit. Nikdo nikoho nenutí kupovat.

    C*H*U*L*I*G*Á*N díky za upozornění, koukám že v oznámení datum začátku chybělo. Mělo by to být od 16. května.
     
  2. Marvin to nič moc čakal som viac....
    ------------
    Myslim ohladom tých uloh
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/16
  3. Dik Marvin este som tam dopisal dalsie dotazy..
     
  4. .fedajkin.

    .fedajkin. User

    Hezký podvečer,

    uvažuji v této akci (3,5x uridia) nad nákupem uridka ze speciální nabídky, která mi už měsíce vyskakuje v okně po přihlášení. Platí 3,5 násobek i na tuto akci? Protože pokud nabídku uridia vložím do košíku, stále to zobrazuje pouze obyč částku uridia (kdežto běžné balíky zobrazují přepočítanou částku). Pak mám strach, že když ten násobek nedostanu, tak s tím nic nenadělám...
    Díky
     
    Naposledy upraveno: 13/5/16
  5. Ahoj,

    Ak máš akciu od BP napríklad 330 000 U za 50€ tak táto akcia sa na to vzťahuje. Takže dostaneš 1,15 mil U či koľko tam je za 50€.
     
  6. mne žiadne misie medzi špeciálnimy nezobrazuje..kde ich mám teda hladat
    alebo to boli tie ,ktoré sme už robili?
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Eρεβος*SK misí bylo celkově 7, žádné další už nebudou. Pokud jsi je už všechny udělal, máš hotovo.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    C*H*U*L*I*G*Á*N 50% booster dostali len hraci co ho mali kupeny a pocas lagov im vyprsal. Je to docela rozumny krok, kedze booster bezi v realnom case. Dostali ho len ludia co ho kvoli lagom vyuzit nemohli. Neviem preco by teda k nemu mali mat pristup vsetci....

    Ako ludia vazne, trochu sa zamyslite. Predlzi sa akcia, je vikend dvojitych odmien, lepsia MHH, budu zlavy v obchode a este do toho 25% boostre a zbytok. Podla mna je to velmi stedra kompenzacia, vela hracov to oceni. Proste stala sa chyba, boli lagy, no paneboze.. ja som to proste vypol a neriesil to, prezivate to ako keby bola 3 svetova... To co sme museli citat tie dni na chatoch bolo nieco strasne.

    Realne ste dostali tieto kompenzacie a nevidel som tu ani jedno obycajne dakujem. Nabuduce nemusite dostat nic.
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  9. Tie odmeny sú pekné mne sa napríklad hodí ten dvojnasobok z brán len škoda že ho nemožem naplno využiť, kedze v hadeske je zase nejaka chyba. Viac menej sú tie kompenzácie zamerané pre farmárov, takže ranky zase polezu rýchlo hore. Nič pre začínajúcich hráčov čo musia makať na výbave.

    C*H*U*L*I*G*Á*N mal na mysli asi niečo takéto. Ak mal hráč kúpené bustre na niekoľko dní, a cez akciu mu ubudlo napríklad 15h a bustre mu tým pádom neskončili. Pripíše sa hráčovi niečo ? Ci sa buster pripíse iba tým co si ho kupujú po jednom napr. 10h alebo niekomu komu prave vtedy skončil ?
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Lord-JOHNNY- Dvojnasobok je vyborna vec aj pre slabsich hracov ak chcu prejst brany. Mozu dostat 2x LF4, 2 herculesy a podobne. Staci si nasetrit ucko, pockat na akciu a full havoc a LF4 je otazka par mesiacov.

    Co by som dal ja vtedy za to keby mozem byt za polovicny cas full. ;)

    To s neukoncenym boostrom, asi by bolo dost zlozite zistit kolko hodin z boostru sa minulo. Niekomu sa mohli minut 2 hodiny, inemu 12 a to pripisovanie by asi bolo dost zlozite.
     
  11. To máš pravdu ja osobne som stval lod 2 a pol roka . ale to bolo obdobie pridávania apis, zeus , lf4, upgrajdov, nových lodí atd.

    Takže odpoveď je, že hráčom čo si kupili bustre na dni sa nic nepripočíta, mohli to riešit tým spôsobom že tým co mali bustre v danný čas a boli cez to obdobie prihlasený dat aspon nejaký, to si myslim že by bolo spravodlivejšie.

    Odpoveď som dostal: nedostanem nijaké bustre :), a polemizovať už radšej nejdem ako by to bolo lepšie, aj tak sa nič nezmení.

    Odškodnenie je fajn neviem prečo sa tu kazdý len sťažuje . :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Lord-JOHNNY- BP si uz zvolilo akym sposobom pripisovalo boostre, cize s tym nic nespravime.
     
  13. Ja som s kompenzaciou spokojný a v dobe lagov som zbieral boxiky a bedne. Dostal som skoro všetky boostre na hodinu a dnes na moje prekvapenie ich mam na 10 hodín. Takže veľmi ma prekvapili :) Ďakujem.
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  14. jisap123

    jisap123 User

    Přesně - po dobu té akce jsem dostal pár boosterů a mile mě BP překvapilo prodloužením. Nevím co si všichni stěžují, BP nemuselo hnout ani prstem, nikde není psáno, že BP musí udělat toto a musí se vám revangovat za... apod. Je to jejich dobrá vůle :)
     
  15. Mohli dať radšej nejakú to odmenu na E-mail. Tieto ,,výhody,, ktoré dali nevyužijem a aj ďalších pár hráčov. Odmena by bola lepšia :D ale s tým už nič nespravíme.
     
  16. svi1

    svi1 User

    Ano, PÁR hráčů. Zbytek to využije.

    Vždy hlavně stížnosti. To by šlo.
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  17. Sentiero

    Sentiero User

    S tou mini GHH to opravdu přepískli...Že si hráč může za kompenzaci zaplatit? Tímto to opravdu zkazili.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  18. Nesťažujem sa, hrám to pre zábavu, takže mi to je v podstate jedno, každopádne treba byť vďačný aj za to čo dali, len som napísal čo si o tom myslím :) :D
     
  19. svi1

    svi1 User

    *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§* já Tvůj názor respektuji, leč nesouhlasím :) Vždy si totiž řeknu, že nám v podsatě nemuseli dát nic. Ano, asi by si ublížili, jelikož by to opět pár hráčů namíchlo tak, že by přestali hrát a do hry neinvestovali, tím pádem by měli ušlý zisk, ale to už je jen a jen na jeich politice.
    S čím se dá plně ztotožnit je to, že to hraji pro zábavu a že píšu co si myslím :)
    Pěknou hru přeji.
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Nikto hracov nenuti platit, len dali v ramci kompenzacii aj helix hapy hour, tot vse. Keby dali len GHH nepoviem, ale kompenzacii je viac.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.