Konfigurace na lodích (čtěte určitě podpoříte)

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem ☼ALL~SEEING•EYE☼, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

uvítali by jste takové vylepšení

Anketa uzavřena 11/6/23.
  1. Velice

    60.0%
  2. tak asi Ano

    20.0%
  3. !NE!

    20.0%
  1. (OPRAVA)
    Zdravím, moc na foru nepřispívám a ani nevím zda se už takový návrh objevil. Na forech celkově moc numím vyhledávat, zdá se mi že mi to vyhazuje akorát nesmysly :D nicméně k mému nápadu:

    hraji nejaka leta do hry jsem vrazil i dost peněz (tím se nechci vytahovat) a možnost v hangaru na uložení konfigurace a pozdní načtení jsem velice uvítal, ale štve mě že na každé lodi jde uložit jen jeden jakoby úložnžý SLOT a ještě k tomu kompletně i s P.E.T. já osobně na lodi používám tak 3 konfigurace (PVE/ústup,PVP/ústup,sběr/sběr) a na P.E.T. tak 2 konfigurace (PVP/sběr,PVE/sběr) kvuli jinemu systemu protokolů, drive sel od kazdého tipu a levelu pouze jeden protokol (př.: radar: lvl 1+2+3) ted jde kolik chci a nezalezi na levelu nebo tipu (př: radar: lvl 3+3+3+... dříve nešlo teď jde) PVE je vetšinou lokátor nebo poškození PVP poškození lodí hráče nebo zaměřování SBĚR radary a navýšení odměny

    můj nápad je dát na každou loď možnost uložit 3 konfigurace a na P.E.T. alespoň 2 nezávisle na konfiguraci lodě s možností pojmenování těchto slotů
    (pro vysvětlení nemyslím 3 konfigurace pro loď které se mění ve hře pomocí klávesnice pro většinu hráčů 1.bojová 2.ústup/sběr) myslím tím rozšířit v hangáru uložení a načtení (instalované konfigurace 1 a 2) o kolonku s uložením/načtením vícero takto uložených konfigurací

    negativa pro hráče a na dopad hry nevidím žádná, pouze pozitiva a to rychlejší obsluhu v hangáru větší spokojenost hráčů a šetření času. data se mohou ukládat hráčům do složky v pc takže BP nemusí ani shraňovat tyto data s tím že ta základní konfigurace zůstane naprogramovaná stejně tím pádem na lodi vznikne jedna hlavní (ta dosavadní uložitelná)) konfigurace a 3 loď+2 P.E.T. co si bude muset hráč při použití jinde vytáhnout (zálohovat sám) ze svého pc neboť BP je nebude mít na cloudu, aby nemuselo navyšovat paměti.

    pro BP je tu jediné negativum a to že to musí někdo naprogramovat a vydat aktualizaci


    (omluvte můj pravopis, možnou neúplnost/nesprávnost příspěvku a diakritické chyby) S pozdravem oddaný hrající ☼ALL~SEEING•EYE☼
     
    Naposledy upraveno: 11/4/23
    ๖ۣۜßεllα a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tento návrh má mou podporu. Je to napsáno opravdu hezky a srozumitelně.
    Jen nevím načo bude hráčům 3 konfa? Chtělo by to lépe rozebrat a vysvětlit.
     
  3. opraveno vysvetleno snad tomu více porozumíš
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    ☼ALL~SEEING•EYE☼, Sqvjelý nápad a hlavně nezapomeň, že při zavedení tvé novinky kvůli programování v podání BP se všem hráčům smažou veškeré doposud uložené informace v hangáru.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    To tě budou mít piloti rádi.;)
     
  5. vyšlo tolik aktualizaci a z hangaru mi nic nezmizlo krom defcomu a yamata, ktere byly puvodne za kredity a pri vlozeni moznosti si ulozit osazene konfigurace mi taky nic nezmizelo takze si myslim ze toto neni problem pri tvoreni programu nebo praci s nejakym kodem si programator uklada svoje postupy a pridava kody do uz napsanych radku tim padem ti nic co uz tam je nezmizne...
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    ☼ALL~SEEING•EYE☼,Nevím, kde bereš tu jistotu, že programátoři pracující pro BP jsou bezchybní?
    kdyby jsi viděl, jak mi v hangáru denně mizí výbava a zničeho nic se zase objeví, tak by jsi to nenapsal.;)
     
  7. kentik007

    kentik007 User

    Tretia konfa to určite nepridajú(už tak je toho dosť v hre.. ešte tak napríklad dať tretiu konfu na Cyborga nech oživia tú loď ).. No ten nápad je super že nech sa dá uložiť viacero konfigurácii v hangári PLUUUS čo tak konečne prekopať aj to vkladanie do lode? V takom prípade už nebude potrebné si ukladať hangár... Napríklad že presuniem prometheusku do lode a dá mi to kolonku kde to bude chcieť vedieť koľko ich chcem vložiť do lode a nie že to tam musím klikať o sto 6 do zbláznenia až je zrazu 00:00 hod a môžem ísť rovno spať.. Design na loď ktorá ich má 100 neni problém pridať.. Tak prečo je toto zaseknuté v praveku ??


    ☼ALL~SEEING•EYE☼ Máš postreh v hangári je to celé zastaralé... Napríklad .. Prečo nedajú že keď máš postavenú klanovú stanicu aspoň 24 hod. tak že si ten klan tam bude môcť prehodiť ten hangár.. (A ešte že nech pridajú možnosť oprava na KBS za 25 000 urka 30%hp full štít a za 100 000 100% hp 100 štít.. A čím dlhšie si ju udržia tak to bude lacnejšie xD A že v inom prípade to dá pauzu na opravu 3min. keď toho hráča puknú v radiuse KBS.. Nonstop kolotočárom treba čo najviac ťahať dole urko pri tom čo ich tu najviac baví.. Však majú aj 500 mega urka bez problému...) A ten kameň KBS keď zničia tak tomu klanu nech to zakáže na ňom stavať KBS na 30 dní.. Takto tam upadá motivácia... V takom prípade môžu kľudne prepracovať celú hru stopnúť to aj na mesiac a znova naštartovať keďvšetko bude bežať ako má.. tak isto aj ten PREHLIADAČ


    PS: Viete čo upravia podľa nejakého českého alebo slovenského hráča keď IGNORUJU ľudí vo svojich vlastných kruhoch spoločnosti BP a nech mi nikto neskúsi toto poprieť :) (Viď adminské lode ktoré mohli skôr napredovať že im dajú kadejaké funkcie kontrol a dať im limit Banov jednému aspoň 10 na mesiac)



    EDIT: Takto tu máme len túto kopu snov a konšpirácii (Tak ako všetko aj tento návrh skončí na komposte nech potom môžu keď už niečo pridajú nás pekne pohnojiť..) Kde sa stratila pointa v tejto hre?? Tešíme sa na noví design čo nepridáva nič akurát ZAHLTIA hru ktorá nemá ani prehliadač v poriadku ešte viac ako to je však programu to je jedno že to laguje keď všetko mu to ovláda v momente stroj... A tak som sa dostal na samí začiatok... A ten je že táto hra neni prispôsobená ručnému hraniu už X rokov.. Naopak skôr im to je jedno ba ešte lepšie to vyzerá tak že tak ako dopadla táto hra je cieľom BP však koho iného..

    Starý majiteľ mal zrejme rozum keď predal hru lebo hráči sú ochotný skôr zaplatiť program ako hernú menu.

    Minúta snívania tu pre mňa skončila prajem pekný slnečný jarný deň.

    Edit 23.4.2023: Zároveň dodám že môj Comp má podľa všetkého túto hru trhať a nie naopak že táto hra poškodzuje môj majetok nakoľko je strašne preťažená (Zároveň podotknem že sa musím zastať hráčov používajúcich program 3. strán lebo od momentu keď toto začalo mal clasic hráč EXTREMNE ťažkú konkurenciu(TOTO u mňa častejšie nebude nikto čítať zároveň férovejšieho hráča v top 500 tu nájdete len ťažko) v hre v ktorej už aj bez toho je problém nakliklnuť čokoľvek a nie to ešte loď čo ma speed 700 )...

    Moje Internetové pripojenie je Optika tak nadupaná že potiahne aj celú spoločnosť Bp. Len pre známosť... a problémy mávam! (Loď ide do prava aj keď kliknem do ľava.. priletí súper a namiesto zamerania mi loď letí dokonca opačným smerom.. zopár dní už od toho momentu ani nehám. A toto je len jeden problém ako na pc tak na ntb.. Dokonca som na odporúčania Modov zvážil zavolať na technickú podporu môjho operátora. následne po kontrole som tam nemal žiaden problém)

    Takže spojme dlane a najprv chcime opraviť základ lebo takto to akurát padá viac a viac až to raz úplne padne celé a Prašule budú akurát cinkať niekde na Belize alebo rozosiaté po podobných hrách ako je táto pred Bankrotom---Ináč už to dávno šlape.

    Nepovie nám niekto či náhodou neexistuje hra ktorá je tejto podobná celkom dosť ??? Nevravím že je majiteľom spoločnosť Bp ale či náhodou niekto nezískal nejaké práva... a naštartoval projekt pre nové generácie. Však koho zaujímajú FANUSIKOVIA Original DarkOrbitu rovno plesk dáme im podobnú hru a budeme sa hrať na mrtvu myš... Bigpoint toto už raz spravil a to isté čaká túto hru.. Táto hra podľa mňa zarába peniaze už len novému projektu a sem tam dajú nejakému študentovi navrhnúť alebo prepracovať design vesmírnej lode.


    Je to môj názor LEN... A tak isto som ešte nikde nečítal žiaden plán čo čaká túto hru.. Nemajú ambície? Jedine čo tak sľubujú a berú slobodu prejavu ako v KOMUNIZME namiesto toho že nám dajú to po čom voláme a to je si aspoň normálne zahrať bez problémov a klamstiev na normálnom Originál prehliadači čo neni niekoho maturitná práca lebo tento mi tak príde... Namiesto toho na tu máte Design žlta modra cervena atd...


    Len preto dávam tomuto návrhu NIE... Je tu toho veľa čo upravovať na funkčnosti až tak nech sem smerujú nejaké parádičky..
     
    Naposledy upraveno: 23/4/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. tak to já žádné mizející předměty nemám, ale od dob zavedení staženého klienta, protože se světově prohlásila JAVA jako mrtvý jazyk a nahradil ho jiný...tak se mi ta hra laguje pamatuju takový lagování akorát pri JACKPOTU
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. jinak dost lidí můj příspěvek chápe jako že si při hře chci 3x změnit konfiguraci to znamená že bych osazoval v hangáru 3 konfigurace, ale to je úplně mimo... když si konfiguraci lodi (nezáleží jaké) číslo 1 a 2 osadíte předměty (leasery,generatory,modyly, atd.) tak nahoře jsou 3 ikondy: konfigurace 1, konfigurace 2, odstranění konfigurace a opodál jsou ještě 2 ikonky jedna jako disketa a druhá je stahování(IT symbol) no a právě o tyhle dvě potvůrky ikonky mi jde...při kliknutí by vyjel seznam uložit : SLOT01, SLOT02 atd. příklad: mám asazenou konfiguraci na sbíraní u pusata (je rychlí a má velkou palebnou sílu kbyby mě náhodou chtěl někdo kazit boxikování na pvp) ale taky s touto lodí vzhledem k jejím vlastnosstem rád lovím npc nebo lovím hráče...na SLOT01 který by bylo možno si i pojmenovat bych si uložil svou výbavu na sbíraní na SLOT02 tu na PVP kde jde o DMG,rychlost, a při ústupu i o štít no a nakonec na SLOT03 bych si dal tu na npc kde dam zretel i na osazene druhy leaseru pro lov npc a vybavu na PET ty by poté šli v hangáru na HQ přenačíst bez ztráty minimálne 30minut vymyšlením jak to vlastne na TO a TAMTO bylo nej takto muzu jen stridal lode a pokazde si odstranit a nacist jen jedeno nastavení místo toho abych si vychutnal pozivani jedne lode tak je stridam vic jak ponožky ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).