Konfigurácia lode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Parsifal007, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, chcel by som sa opýtať ako je to vlastne s konfiguráciou lode. Začal som hrať DarkOrbit len pred nedávnom a zaujímalo by ma aké konfigurácie sú vhodné pre moje lode (Vengeance, Goliath). S laserami a raketometmi je to jasné, kupuj najlepší aký môžeš, ale zaujímalo by ma ako to funguje s generátormi a "extra". Začal som kupovať do konfigurácie polovicu generátorov na pohon a polovicu na štíty, no teraz som niekde čítal, že to asi nie je dobrý nápad. Čiže mal by som jednu konfiguráciu zaplniť generátormi na pohon a druhú generátormi na štíty alebo to bude fungovať aj pol na pol? Takisto by ma zaujímalo akú konfiguráciu štítov odporúčate. Ten najlepší si momentálne dovoliť nemôžem a pri tých za kredity je tam rozdiel v sile štítov a absorbcii škôd. Mám ich dokupovať polovicu z jedného a polovicu z druhého, jeden uprednostniť, alebo jeden úplne vynechať? A k tomu extra by ma zaujímalo čo odporúčate na tieto políčka. Momentálne tam mám len robota na opravu, ale určite je tam toho veľa čo by sa dalo vybrať, tak by som bol rád ak by ste mi niečo odporučili, pretože sa naozaj nevyznám do toho čo je pre mňa potrebné. Vďaka za Vaše odpovede a Váš čas.
     
  2. Do extra si vydraz CPU Slot 4. A potom daj robota, automaticku opravu, auto odpalovanie rakiet, cpu radar, auto odpalovanie raketometu, cpu opravi stihaciek. To všetko si vydraz a je to lacné.

    Ja mam prvú konfu v lodi full štít a stíhačky full laser to mam na cubov.
    Druhá je full pohon v lodi a v stíhačkách 8 laserov a 12 stitov.
    Skús drazit pomalý najprv pohony a stavaj skylab a promerko si daj do pohonov kvôli úteku, ale snaz sa drazit aj štíty. Ak si v klane tak nech ti kus pomôže. Ak dáš 50k uridia kúp si petku a vyexpi ju na lvl 8 a zadováž si zberaca bonusovych boxov a pôjde ti to ľahšie.
    Popri tom draz aj iris a skús si zadovážiť aj mask a choď na pvp mapy zbierať boxiky. Potom to už pôjde samo :)
     
    Parsifal007 tohle ocenil(a).
  3. rozepíšu se ti pokud si slaby hrac tak misto golika je lepsi aegis klín a kamikaze(pokud mas premko) ale u pokrocilejsiho se vyplati tohle(i bez premka):

    Golik na farmu(solo easy no stres): nasetrit na diamant v prvni konfiguraci tezke zadny pohon je stity a v letounech lesery obnovi se ti asi 2500 stitu za sekundu a vk nemusis tocit vubec pokud mas dve stitove bubliny tak bez opravy utocis vic jak dve vk a pokud mas premko dokopil bych kamikaze na odhaninim malych krys s full lf4 utocis asi deset vk +- bez opravy ale obcas si muzes vypomoct na chvili i sabem

    golík na farmu s aegis: pohony a 5stitu asi staci to co ti vk ubere to ti aegiska doplni

    golík na farmu s vrtackou: vyhoda hlavne pro nepremiove hrace 25%dmg(bez premia -50%dmg raket) vic pohony a par stitu ale musis se hejbat zasahy sou znat da se utocit v pohode i boska ale chce to zrucnost

    aegis: utoci vk vzdy na stojaka taky asi staci 5stitu v tezky a pohony a doplnovat stity kazdym coldovnem obcas i to hp proto premium a klin je zde na x1 dost znat

    --predpoklad je nejake body v profilu semprom a raketach stitech--
     
    Naposledy upraveno: 10/8/16
  4. Dobry den,,,mam problem se stitem v lodi jsou strasne slebe v lodi mam 15 generatoru na stity ale ukazuje me to jen 10generatoru stitu.Nevim v cem je problem,,tenhle problem jiz mam dlouho dobu sestreli moji lod i zacatecnik,doufam ze mi poradite abych mohl tuhle zavadu odstranit dekuji za radu a pomoc
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    kapusta1961: A máš generátory v té konfiguraci na kterou se díváš? Pokud je vše v pořádku a nelétáš na jiné konfiguraci, než kterou vidíš v hangáru, pak můžeš zkusit vyhodit vše z lodí v obou konfigurací (to je důležité) pomocí ozubeného kolečka a pak vše naházet zpět. Mohlo by to pomoci.

    [​IMG]
     
  6. Dobry den jiz jsem vse zkusil a je to porad stejne ,Nejhorsi je to ze mam strasne slabe stity na lodi ,moji lod sestreli i zacatecnik.A proto bych ocenil Vasi radu popripade i pomoc .Predem dekuji
     
  7. Borat

    Borat User


    Y*o*D*i*A*k* radím najprv si prečítať danú tému a potom niečo písať.
    OT zmazané.
     
  8. kapusta rada zadarmo je postavit skylab a posilat si promerium a nasbirat aspon 200 000 cti aby melo nejvyssi hodnotu a nasledne ho prodavat a vydrazit bo2 a lf3 a za nasbirane urko profil 7bodu na silu stitu to by mel byt zaklad co ve hre udelas a samozrejme vydrazit i irise a nenechat je rupnout

    a semprom vyuzivat na generatory stitu ve hre

    tyhle dve veci ti dost pomuzou
     
    Naposledy upraveno: 1/9/16
  9. TRIXT

    TRIXT User

    M.I.Z.E.R.A: Aby prodej surovin byl co nejefektivnější, je nutno dosáhnout 500.000 cti, ne jen 200.000. Bližší informace najdeš v odkazu Čest a její důsledky. Ideální je pak vlastnit ještě obchodovací mechanismus do PETa na lvl.3 (PET musí mít level alespoň 8), který hodnotu obdržených kreditů za prodej surovin zvyšuje o dalších 30%.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.