Konfigurácie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elias[BBB™], 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, niesom nováčik ale chcel by som poprosiť nejakých skusenejších hráčov že čo obsahujú rôzne konfigurácie. Napríklad lahká konfa, ťažká a presne rozpísané vybavenie trebars do golíka lebo neviem presne ako to funguje. Ďakujem pekne :)
     
  2. tak lahka konfiguracia je plna pohonov cize max rychlost a tazka konfa je nastitovana cize vela stitu
     
  3. Altlantis

    Altlantis User

    Záleží taky na tom jakou máš výbavu.. Pokud ale nemáš full, tak za sebe můžu napsat že sem lítal s jednou "únikovou" a druhou sem měl na NPC,případně menší boje co sem měl šanci vyhrát(nebo aspoň ten boj stál zato).. Do lodí si dej jenom pohony a letounů zase štíty.. Druhou zase v lodi samé štíty a v letounech zase lasery... Ale záleží na tobě co a jak ti bude vyhovovat..Také formace ti hodně pomůžou
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. sufuzky

    sufuzky User

    Ahoj, záleží na čo potrebuješ konfy, či na lov, brány, boxi atd.:) Pokial by si chcel najlepšie konfi na lov, VSka tak tak sa motaj približne na týchto parametroch: ťažká: 15 štítov v lodi+4 v letounoch zvyšných 16 lasérov do letounov. Lahká 15 pohonov alebo 16 v prípade surgeona do letonov by som dal 16 štítov a 4 laséry, obidve konfy na full herkuloch , cpu to si už hádam ked píšeš že si medzi skúsenejšími vieš ale určite tam maj turbo mínovanie a cpu presnosti lasérov. Na cubi 1 konfu samozrejme full dmg a 15 štítov aby si niečo zarobil a do druhej podobne ako na boj čo som písal vyššie 16/4 a full pohony aby si bud utiekol alebo sa obránil a odohnal protihráča. Do brán tiež full dmg a 2 druhú podľa potreby a typu brány. Na boxi by som si tiež dal Podobné ako som vyššie písal čiže bojové konfy a hlavne dosť štítu nech máš miesto 4 v pomalej by som dal v klude aj 6-10 ako ti vyhovuje. PS: každý používaju iné svoje konfy ktoré mu sedia či už na výbavu alebo na skill, tieto čo som ti napísal ja, su u vedšiny hráčov najpoužívanejšie takže ti odporúčam si to urobiť približne alebo rovnako ako som ti vypísal.:)
     
  5. tak ja mam aj konfu bez stitu a bez problemov si viem poradit... ale samozrejme ked si zaciatocnik co najviac sa nastituj...
     
  6. Niesom začiatočnik, som už skoro full len som potreboval ujasniť o čom hráči na TSku hovoria aspoň približne lebo sa mi trochu kryli pojmy. Dík moc chalani :)
     
  7. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Tak konfiguracii je mnoho, vypisem ti sem par zakladnych:
    Tazka - klasika, full stity v lodi, mozno pridat par do iris kvoli vydrzi (na npc nie, slabsi dmg)
    Rychla/lahka -klasika, full pohony v lodi, stity v iris (mnozstvo podla toho co chces robit)
    Bezstitovka - Full pohony, full lasere v iris
    Lowkova - tazka konfa do lowky a bran, menej stitov a par pohonov (3-4) na rychlost cca 390. Tazke npc sa lahsie strielaju
    - rychla je polovicna, na strielanie malych rychlych npc ktore zvyknu utekat. Na kamikovanie s kruhom uplne staci
    Kamikadze - full stitova tazka (aj v iris) + full stitova rychla - dost dobre s citadel. Vhodne na kamikovanie abg (tazke vlny), 5-2 a inde kde je npc vela a beru velky dmg

    Moja najoblubenejsia kombinacia je Rychla (7 iris stity) + bezstitovka. Vyborne na farmenie npc, lov hracov (nie fajty), brany, boxikovanie, prakticky ju pouzivam vsade okrem fajtovania a obrany/niceni zakladni a cuby. Vtedy len zmenim bezstitovku na tazku co zaberie par sekund

    PS: sice na bezstitovke som lahkym tercom, ale zarabam omnoho rychlejsie. Radsej opravim na porte a mozem hned pokracovat ako stracat cas presuvanim sa medzi npc. Bezproblemovy bicykel. Na zarobku to je vidiet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Callisto

    Callisto User

    Hráč dlouho neodpověděl, uzamykám LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.