Kontrola

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mikoyan, 2/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mikoyan

    Mikoyan User

    Zdravim. Napadlo mi ze ako sa moze clovek ohradit ak si nepamata udaje, ktore uviedol pri zakladani uctu na ktorom prebieha kontrola od BP. Co ak niekto prekona nejaky stav ohrozenia zivota a strati pamat alebo podobne situacie?
     
  2. Borat

    Borat User

    Pokiaľ človek ma účet od začiatku ničoho sa báť nemusí. Pokiaľ niekto účet získa napríklad kúpou tak ten by sa mal obávať.

    A najviac strácajú pamäť tí čo ten účet kúpia ;)
     
  3. Mikoyan

    Mikoyan User

    Ale Co v takomto pripade robit. Jednoducho clovek nie je stroj a moze zabudnut Ja si tiez nepamatam aky bol moj prvy email na tejto hre. Ako sa teda branit nejakej kontrole. Clovek sa moze tak isto pretahovat a Bude mat aj inu ip adresu.
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  4. <3 Borat

    Mikoyan vsetky adresy by si mal vediet ak ucet nemas 20 rokov. Pochybujem ze clovek nevie aky mail email pri zalozeni alebo aspon skor v hre. Popripade mena v hre atd. A ako sa branit ? Mat svoj ucet a hrat poctivo. A ked sa prestahujes ano moze sa to stat a od toho by si si mal napisat tu IP atd. Pochybujem ze sa clovek stahuje viac ako 10x. A takisto je vidno kedy je ucet nalogovany to znamena ze ked si raz niekde v Turecku. Tak je nemozne aby si sa o 30 minut nalogoval v CR chapes dufam :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/4/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    ja mam dynamicku IP a kazdy den mam inu takze tak. Vzdy ked restartnem modem mam inu IP
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Mikoyan

    Mikoyan User

    Asi si to velmi nepochopil. Ja som nikde nenapisal, ze som kontrolovany BP neviem odkial mas tuto informaciu. Niektori ludia maju problem s pamatou a tak sa pytam ci je mozne sa branit ci uz lekarskou spravou ak by mi kontrola dosla. A ked uz by som ucet kupil tak pouzijem hlavu a pockam si par hodin nez sa prihlasim. Ty nemozes si vymysliet pravidlo ze max 10 prestahovani.. . Co o ak sa stahujem 15x za rok .
     
  7. Borat

    Borat User

    Pravý majiteľ účtu si pamätá dosť toho aby prešiel cez kontrolu. Aj keď nevie IP stále si spomenie nato čo nikto iný nemôže vedieť.
    Pokiaľ aj na účet dojde overenie tak aj ten kto to dá musí mať dôvod a dôvod "Ta som sa nudil tak som hodil overenie" neexistuje.

    Takže ak tvoj známy ma overenie na účte tak tam niečo určite bude ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Mikoyan

    Mikoyan User

    To nie je priama odpoved. Nemozete predsa hadzat vsetkych ludi do jedneho vreca "musia si pamatat" a Co ti ludia ktori si mozno nepamataju, ze co robili pred tyzdnom. Mna to zaujima ze ako by sa BP ohradil ak by hracovi kontrolovali ucet a ten hrac by im povedal ze nevie od uctu nic ale vazne by bol ten pravy majitel.
     
  9. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Napriklad starecka demencia, co spravi BP ked niekto tymto trpi ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Mikoyan, Nepíš tu hlúposti o nezmyselných banoch, hlavne ak to na TS ktovie kto tvrdil. Hráč ktorý má svoj účet, si pamätá svoje údaje, nikto len tak pre nič za nič, nedostane overenie účtu.
    Ten kto hrá na svojom účte, sa nemá čoho obávať.
     
  11. Mikoyan hele pokud má někdo problém s pamětí je tu jedna pomucka --tužka a papír ;)

    To jsi mě pobavil :D někdo ztratí pamět .....ale že hrál Dark to si pamatuje :D
     
    Naposledy upraveno: 3/4/18
  12. Korben

    Korben User

    NX-1142 Prečítaj si na hlavnej stránke pravidla, tam nájdeš aj to, kde máš riešiť ban v hernom chate. OT post zmazaný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Mikoyan

    Mikoyan User

    Korben to nebol boh vie kto ale naozaj moderator. Ja viem kolko je dva a dva a tak isto viem, ze kto sa tam s nami rozpraval. Ja som stale nedostal odpoved. Stale tu citam, ze hrac si pamata apod. Poprosim odpoved.
     
  14. tak za me vetsinou mas jeden ucet na kterym hrajes 8-9 let tezko zapomenes udaje ale sou tu taci ze maj hafo uctu a pokazde jinej email to pak tezko zapamatujes a treti sorta jak tu rikate proste si ho od nekoho koupil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Mikoyan, Mňa naozaj nezaujíma, čo niekto tlachal na TS. IP adresa nieje rozhodujúca pri kontrole herného účtu. Mne sa IP adresa počas tohto roku zmenila minimálne 15x a nebojím sa, že by som neprešiel overením a nie preto, že som moderátor, ale preto, že hrám na svojom hernom účte od začiatku a viem jeho históriu. Nemusím si vymýšľať nejaké prapovídky so sťahovaním, o tom ako raz píšem česky a raz slovensky, alebo že raz sa volám Janko Hraško a zrazu som princ Bajaja a podobné keci a výhovorky.
    Tu ti nikto nedá návod, ako si zabezpečiť všetky údaje.
    PhenixSSG, tu písal, že má dynamickú IP adresu. Tento rok ju tu zmenil 56x a nemyslím si, že by sa obával nejakého overenia účtu.
    Hráč ktorý má svoj herný účet, nad týmto ani neuvažuje. Ak máš na účte overenie a neprešiel si, čo aj predpokladám, keďže píšeš z nového účtu, tak určite v tom nebude len nejaké presťahovanie a zmena IP adresy.;)
     
  16. Já jsem u DO už nějakej ten pátek, ale občas sem i půlroku nehrál. Tak si samo nepamatuju veškeré údaje a ani ta TUŽKA A PAPÍR, neboť jsem se hodně cestoval a stěhoval přes celou republiku. Papíry se vyházeli.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Je to presne tak, ako píše Korben.
    Mám svoj účet od 20 januára 2014. Nespočetne krát, sa mi už odvtedy menila IP adresa.
    Čo sa týka overenia, ani raz, mi niečo také vôbec neprišlo. A históriu svojho účtu veľmi dôkladne poznám.
    - Okrem toho, zažil som za tú dobu aj množstvo úrazov; pri jednom z nich, som veľmi nešťastnou náhodou
    narazil hlavou do múru a bolela na prasknutie. Našťastie, nezabudol som, na prihlasovacie údaje darku. :D

    Mikoyan zaujmavé na tom je, že od Teba, to poverenie vyžadujú. Prečo asi?
    Ak by si bol fakt čistý ako ľalia a začínal od nuly / od piky; ako všetci svedomití hráči, tak by si rozhodne
    nemal tento problém. ;)

    Len nechápem, ako si na tak dôležité údaje mohol zabudnúť; alebo, ako si mohol k niečomu takému, vôbec dopustiť.
    Úplne by postačilo užívateľské meno. Pretože ak si nepamätáš heslo, máš vpravo hore v záhlaví možnosť
    Zapomenuté heslo? Za predpokladu, že na svojom účte máš nastavenú vlastnú emailovu adresu.
    Na hlavnej stránke, tesne po prihlásení, nájdeš ozubené koliesko (centrum účtu) vpravo hore.
    - A tam sa už dá, vlastná emailova adresa nastaviť, a to natrvalo.


    Ako užívateľ tejto hry, by si to už mal, veľmi dávno vedieť.
    Pretože si, kedysi súhlasil s podmienkami VOP; než si začal túto hru vôbec hrať, mladý muž.
    A ozaj, prečítal si si kompletne dopodrobna, veľmi dôsledne úplne celé znenie V.O.P. ?
    - Pretože píšeš, ako keby si o tom, doteraz, vôbec nemal šajnu.

    P.S.:
    A ak máš účet bez toho, aby si vôbec čítal V.O.P., čomu sa pri normálnom vstupe do hry, po prečítaní a následnom
    súhlase, normálnou cestou, tomu nedá vyhnúť. Tak predpokladám tú tretiu možnosť, ktorú už uviedol Y*o*D*i*A*k*.

    Hráč má poznať svoje užívateľské meno a heslo, to je alfa a omega tejto hry.
    Ak nie na kúsku papierika, tak aspoň má byť zašitý na konci niektorého súbora a vo vlastnom PC. :cool:

    Mikoyan, pre Teba možno banalita; ale pre množstvo hráčov, čo si chcú túto hru vôbec zahrať, ide o veľmi dôležité údaje!
    - A práve preto, si ich, veľmi precízne pamätajú.
    Máš to mať niekde uložené & časom si na to, snáď spomenieš. ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/4/18
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  18. no hele dřív sem vlastní pc ani neměl takže :p
     
  19. Korbenku, nedá mi to, abych nepřispěla svou troškou do mlýna :)

    já jsem si vypiplala Rozárku od miminka, strašim tu od září 2012 ( to vím - mám to na profilu ;), ale musim tam juknout o_O:) )
    že mám víc účtíků se o mě taky ví - ať už miminka kvůli MISÍM (velká Rózi neplní ty "na lodičky", ňáko se neperu... :) ),
    nebo když mě omylem zabanovali (exRozárka) ;):) = ale účtíky si p o ř á d vedu poctivě a od začátku....

    Sice netuším, co je za akci "ověření či kontrola", ale "kdyby mě zabili", na maily si nevzpomenu ! o_O Určitě ne na všechny :(

    Dlouho jsem žádný email neměla, pak mi děti nějaký založily, ale až posledních pár let mám jeden "hlavní" :)
    (byla jsem pár měsíců v komatu a pak mě vnuk "donutil" - v rámci rehabilitace "mozkovny" - založit si lodičku a mít se čím zaměstnat :) )

    Mno, a můj dotaz : kde je nějaké info o tom probíhajícím "ověřování či kontrolování" ?
    Nějak mi to patrně uniklo o_O, ale já teď toho moc nenalítám ....:) = denní mise a šup : fůra práce doma a tak ;)

    všem poctivým hráčům přeji hezký den ! ;):)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Korben

    Korben User

    **rozárka**, Žiadne prebiehajúce kontroly nie sú. Môžeš kľudne hrať. To pravdepodobne len niekto dostal overenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).