*** kontrola

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kenny, 16/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Zdravím přátelé,
    "Ahoj astronauti,


    Právě jsme dokončili novou vlnu kontroly. S lítostí jsme museli vypnout 70 účtů, které byly jasným porušením našich podmínek.


    Váš DarkOrbit-tým
    "

    Zajímalo by mně, proč vypínáte účty s lítostí. Není to zdaleka jejich problém - hráči na to doplácí taktéž. Je to jenom o slovíčkaření, říkáte si. Co se týče tohoto tématu, přijde mi tam to slovo nevhodné.. To je jako : "S lítostí jsme museli zatknout zloděje, který vykradl obchod". - "Boteři" jsou přece zloději.

    Ave.
     
  2. baty77

    baty77 User

    Adminům je líto, že takoví lidé vůbec jsou... Mě je to taky líto, ale je dobré, že jich je jen 70, bývalo jich k 5 tisícům...
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Mě jich je také líto - jenže není mi líto s ním udělat to, co si zasloužili.
    "Každý svého štěstí strůjce"
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kenny, líto možná proto že se takový lidé vůbec vyskytují, kazí hru ostatním hráčům, líto také proto že lenost a podvádění u některých lidí nezná mezí, a možná i proto že se jimi musí v BP zabývat, že z těchto hráčů mohli být za jiných okolností potencionální zákazníci.. Ale určitě to nebude myšleno jako omluva těm zabanovaným účtům. ;) Jinak moc v této témě smysl nevidím, chceš k tomu ještě něco dodat než bude uzavřena?
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Ne, stačilo mi to jako odpověď.
    (I když já bych tam místo lítosti projevil radost.."Super!","Díky bohu" a různé projevy radosti...Konec konců jejich problém..)
    Díky, Marvine.
    Ave
     
    Eρεβος*SK tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak to už záleží na tom jak k tomu kdo přistoupí, ale já osobně kdybych provozoval hru, a viděl bych že jsou v té hře i přes výstrahy porušována pravidla, šíří se podvody a nepoctivost- nad tím bych zrovna nejuchal. Z toho by mi bylo spíš do pláče..
    Považuji tedy za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.