Kopirka mojho jmena !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], 3/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mam otazku ci je mozne aby hrac dostal Ban alebo aspon upozornenie za kopirovanie NICKU ...
    moje jmeno je `•ŞÎŁΞŞÎΔИ†•ĦЦИŦΞЯ•`

    A holka z menem «Vcelka•Orbitka» mi moj Nick zobrala ...


    neviem ci to pisem na dobru stranu ale Dakujem ;)


    Silesian !
     
  2. pupicek963

    pupicek963 User

    ja se ti velmi ospravedlnujem ale ja sem nechtela aby to skoncelo az takto


    «Vcelka•Orbitka» ja sem nechtela fakt Silesian prepac
     
  3. ano ano viem je to ot ale neodpustím si to.. vcelka ako si niekto môže zmeniť meno tak že to nechce :D
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    Nic o kopírování nicků běžného hráče se tu nepíše, takže za kopírování asi žádná výstraha, ani ban nebude.

    btw. Jak ti sebrala nick? Ty sis změnil nick a někdo si dal stejnej jako ty předtim? Tak proč sis ho měnil, když je snad jasný, že tím ho uvolníš?
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Toto si prosím riešte v hre, žiadne bany a ani upozornenia sa nedávajú, hráč nemá na nick autorské práva takže si ho môže dať aj 10 ľudí. Riešia sa len nicky moderátorov a administrátorov. Toto si vyriešiť môžete max v hre.

    Nič k riešeniu, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.