Korben Prodloužení chat banu.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BlackStarek, 17/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Možeš mi povedať za čo si mi predlžil ban? Něporušil som ani jediné pravidlo. Chat bany nedostavam vobec a neurážam hráčov nijak čo by porušovalo pravidla tak mi laskavo podaj pádny dokaz, kde som čo porušil, že si mi len tak predlžil chat ban na 7 dní?!
     
  2. Korben

    Korben User

    Neporušil si ani jedno pravidlo? o_O
    Vulgárne vyjadrovanie na chate je v poriadku? No nieje. Dostal si ban na 2 dni, čo bolo v poriadku, ale pánko si sem vletí, ako najväčší borec a namiesto toho aby si chybu priznal, tak sa tu ešte bude rozčuľovať. Tak že aby si bol pre budúcnosť poučený, tak je ban na chat predĺžený.
    Hru hrajú aj neplnoletý a to ako sa tam niekto vyjadruje, to je niekedy na vracanie. Tak že, kto sa nevie uvedomiť, bude takto trestaný.
    V žiadnom prípade nebudeme tolerovať vulgaritu v chate a táto bude trestaná viac. Kto sa bude v chate vulgárne vyjadrovať, bude za vulgaritu dostávať vyššie tresty a dupľom ak bude obchádzať systém.

    Radím ti aby si si poriadne prečítal pravidla pre chat a tak isto aj pravidlá pre fórum.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.