Zpetná vazba Korben

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Shophach, 10/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Shophach

    Shophach User

    Zdravím,

    Chci se omluvit Korbenovy co sem tu oněm psal, to je tak když s tratíte acc a nevíte co dělat.
    Doufám že přijmeš mojí omluvu a bude vše zas ok.
    Fakt promiň.

    Hezky večer.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tohle napsat, co Ty předtím. modlil by sem se abych neměl bloklej celej chat a celej účet. A abych neměl také perma ban na forum.
    - A pak se div tomu, že se s Tebou nebaví. Já tedy ne.
     
  3. Korben

    Korben User

    Shophach Som dosť starý na to, aby som kradol účty, keďže nemám čas ani na to, aby som hral poriadne na svojom. Chápem, že ak niekomu ukradnú účet, tak nevie čo má robiť a kope okolo seba, no stačilo dodržať to čo stále opakujeme a to, nedávať nikomu údaje od emailu a od účtu. Nám stači ID účtu a viac nikdy nežiadame.
    Preto som zrušil aj môj profil na FB a nikto ma už nebude kopírovať a ak tam bude niekde môj nick, tak to nie som ja, bude to klamár a podvodník.
    Nehnevám sa na teba , no na budúce(dúfam že nijaké nebude), sa radšej FB vyhni veľkým oblúkom. Žiadny nábor a ani nič podobné tam neprebieha.

    Pekný večer.

    Keď že témy smerované na moderátorov sa tu nenosia, tému uzatváram a ospravedlnenie prijímam, vlastne som ani urazený nebol.
    Uzavreté, LOCK
     
    PaiMei, PetriCZech™ a Kristo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.