Korben.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aθηνa*SK, 30/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Si vyprosím aby si ma urážal.Kto si aby si si dovolil povedať,že klamem? Ja som ťa urazila priamo tak ako ty mňa ? Mám ťa plné zuby a takýmto spôsobom sa môžeš baviť s kým chceš ale nie so mnou. Aspoň si dokázal aký si úbohý....toto je priame.......
    Niekto ťa žiadal o ospravedlnenie ??? No založ si okuliare ,pretože ja nie!!!!!
    No a teraz je mi jedno,body+ ban atd!

    Až teraz som pochopila že človek sa fakt nemá za žiadnych okolností spustiť na úroveň takého človeka ako si ty,pretože na tvojej úrovni si doma a tam porazíš každého,tvojou "hlúposťou" !


    A to som ti ešte slušne napísala ,pri tom všetkom čo mám momentálne na jazyku !!!!
     
    Naposledy upraveno: 30/5/14
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Aθηνa*SK prosím tě , neurážej sama sebe tím,že budeš spamovat forum a fňukat nad tím jak jsi to všechno "vyřešila" a házet vinu na mody popř. na někoho jinýho :)

    Dál by mě teda zajímalo ,kdo tě přímo urazil a jak,protože všechny příspěvky co jsem četla ze strany modu/adminů jsou úplně normální.Kromě těch tvých...

    Promiň,ale jediný kdo tady někoho uráží jsi ty.Zkus jsi přečíst znovu příspěvek co jsi napsala a pak se nad tím zamysli,protože věty typu kdo a jak je ubohý nebo hloupý... no nebudu ani komentovat...

    Až si za nějáký čas přečteš to, co jsi napsala,tak pak možná pochopíš,že nejvíc se tady shazuješ a urážíš právě ty sama.
     
  3. Sentiero moja ty sa do toho nestaraj,hlad si svoje,teba sa to netýka
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Tema smerovane na moderatora,ban na forum.
    Dale te nikdo nikde neurazel a kolega vse uvedl na pravou miru a ne jen par casti co se tobe hodilo.
    Pokud se bude chtit Korben k tomu jeste vyjadrit,bude moc i do zamceneho tematu.

    LOCK
     
  5. Korben

    Korben User

    Zbytočné je niečo písať.

    Aθηνa*SK ak máš pocit že som ťa urazil, tak sa ti ospravedlňujem a môžeš sa kľudne na mňa sťažovať, ale za tým čo som napísal o zavádzaní si stojím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.