Podpora korunka za kronos ??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem justcheckit, 1/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte
    zajímalo by mě jestli je možné udělat kronos a vymazat korunku nad hodností nelíbí se mi ?
    byla by ta možnost?
     
  2. Borat

    Borat User

    Táto možnosť nieje. Systém to berie, že ju už máš a preto nieje možné to zmazať.
     
  3. a je jiná možnost získání plánu ke spartanum bez toho abych dělal kronos jde mi jen o ten plánek ke spartanum nechci tu korunku totiž
     
  4. Clypsso

    Clypsso User

  5. Sentiero

    Sentiero User

    justcheckit můžeš vzít fix a korunku si na monitoru přemalovat na kruhy. Nebo čtverce, dle libosti :D
     
  6. Warden

    Warden User

    justcheckit: Myslím si, že k tomu přistupuješ špatně. Osobně si myslím, že je jedno zda je tam nakreslena korunka či kolečka. Podstata této hry je ve výbavě lodi, tvé schopnosti ji ovládat a ve spolupráci s ostatními hráči, ne v korunce u hodnosti. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Kdo má kroužky chce korunku. Kdo korunku má chce zase kroužky. Asi je to i tím, že korunka se po čase okouká a hráč nemá možnost vrátit to zpět nebo si vybrat. justcheckit těžko říct, jestli by to prošlo a osobně si nemyslím, že by se tím zabývali, ale klidně můžeš zkusit podat návrh.

    P.S.
    Warden ale před náma se nemusíš stydět. Se klidně přiznej, že místo korunky chceš trojúhelníčky :D
     
    Warden tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Hráč dostal odpovědi, považuji za vyřešené.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.