Chyby Kouzla Harryho Pottera, aneb jak změnit kouzelné logo klanu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Saruwkaz, 18/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Zdravím,
    zajímalo by mne, zda se tu najde nějaká moudrá hlava, která mi vysvětlí, jak změním logo klanu.
    Po těžkém vyhledávání jsem zjistil v nějakém dávném návodu, že by logo mělo být 100x100 do 15kb. Zkoušel jsem i velikosti např. 90 na 90, 128 na 128 atd. GIF a JPG pouze.
    V některých případech mi hra napsala, že logo je příliš velké. Tam, kde uložení (aspoň nevyskočila žádná chyba) zřejmě proběhlo, obrázek zůstává stejný.
    Jo, ještě pro inteligenty. Aktualizoval jsem stránku a dokonce jsem použil i CCleaner. Tak už nevím, jestli je to troll nebo mám použít nějaké zaklínadlo.
    Může mi někdo tedy napsat, jak to s logem klanu je? Děkuji.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Stoupni si před zrcadlo, namiř hůlku a řekni avada ke dabra. Je to prostě občas rozbitý.
     
  3. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Koukám a jsem rád, že tu máme tolik aktivních uživatelů, kteří to rádi vysvětlí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. [​IMG] [​IMG]
    Měl jsem ten samý problém, obrázek jsem tak dlouho upravoval, až mi ho to vzalo. Tak si to zkopíruj a podívej se na vlastnosti. Velikost mám 3,1kb, rozměr 83x82. Jinak jsem ti odpověděl poprvé ve stylu tvé otázky, že jo.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Saruwkaz tiež som raz tento problem ale viriešil som tom tým že na internete som našiel online nejaky kornvektor na obrazky zadal si parametre obrazka ake si potreboval a vytvorilo ti ho v prebiehu sekund..skus pokukat na nete
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Já už těch možností dával 1000. Stahoval své původní logo, koukal do fóra a do bible, stahoval jiná loga dalších klanů, upravoval obrázky do gifu, jpg...různé velikosti a nic. Proto jsem to tak napsal.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Honzin

    Honzin User

    Vyzkoušej ještě formáty nějaké jiné.
     
  8. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Údajně jiný nemá fungovat a nad 15kb mi to opravdu obrázek nepřijímá. Tady si myslím, že by to asi chtělo zásah admina a opravit to třeba. Tenkrát, když jsem jako full lf-3 střílel červeně, taky mi to museli opravit. Ale fórum je, jak se zdá, téměř mrtvé a nic moc se tu neřeší.
    -------------------
    Vážně by mi prosím nemohl administrátor vstoupit na účet a zkusit to opravit? :) To přece není normální. Opravdu mi není 10, abych nevěděl, co vyzkoušet. Změna toho loga nejde. :) Děkuji za případnou odpověď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/10/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Saruwkaz hod mi sem obrazok ja ti to preformatujem tak aby ti slo zmenit :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Arya

    Arya User

    Saruwkaz, Administrátor hru neopravuje. :) Jinak testovala jsem nahrávání loga na klanové stránky a žádný problém jsem nezaznamenala. O který obrázek se jedná?
     
  11. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    No, já se nakonec rozhodl dneska odejít a hrát sólo. Takže to nejspíš pozbývá smysl teď řešit. Navíc jsem ty obrázky smazal, když mi nefungovaly. Musel bych je hledat a upravovat znova. Omlouvám se. :( Nicméně mi nefungovaly ani od kolegy výše, co mi postnul sem do větve. A nezaznamenal jsem nějakou zprávu od podpory, že bych třeba něco porušil a bylo něco zablokováno. Ale jak říkám, nakonec jsem teď bez klanu. Nicméně děkuji. Ozvu se, pokud mi to nebude fungovat, pokud budu v nějakém klanu logo řešit. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Arya

    Arya User

    Nic se neděje :) Zde vlákno tedy uzamknu a pokud by se v budoucnu objevil podobný problém, tak nám napiš a rovnou přilož obrázek. ;) Osobně je upravuji v programu na úpravu fotek a zatím jsem se nesetkala s tím, že by obrázek nešel nahrát.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.