Krádež účtov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °Rєpℓιcaтoя°, 17/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím spoluhráči,
    chcel by som Vás informovať o tom čo sa mi dnes prihodilo.

    Mladý bratranec ktorý tiež hrá DO špekuloval o výmene účtu, ktorú aj uskutočnil a informoval ma o tom až keď bolo neskoro. Udialo sa to, že mu účet ukradli (samozrejme jeho vinou, hovoril som mu aký je za to postih). No nedalo mi to a zistil som že ten dotyčný býva pár km odo mňa. Dnes večer som si ho chytil a oprel o auto. Vypadlo z neho všetko a ostal som zaskočený. Zistil som, ako primitívne sa kradnú účty. Stačí mu fotka z emailu kde je vidieť adresu, ktorú keď si prepíše do prehliadača tak sa tam dostane. Pošle si nové heslo a to si aktivuje. Neveril som, až pokiaľ som si to nevyskúšal ale je to tak.

    Aj keď s tým BP nemôže nič urobiť, tak som vás chcel informovať o tom ako to chodí..
     
  2. Korben

    Korben User

    Kam sa dostane , na email ?
     
  3. Áno, pokiaľ si prepíše celú adresu a otvorí ju tak ho to hodí rovno do emailu. Funguje to tak na azete. Skúšal som to s notebookom a mobilom. Hneď mi otvorilo email a to bez toho aby som sa prihlásil. A to som bol mobilnom internete aby to sa mi IP nekryla.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/14
  4. Snadné, nicméně, je to trestný čin. Já osobně si za zády nikoho při čtení e-mailu nenechávám. Pokud má nějaké modřiny, když jste si ho opřel o auto, tak bych trestní oznámení nepodával:D
     
    Naposledy upraveno: 18/1/14
  5. Mladému nevysvetlíš..
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Každopádně potřebujeme alespon znát ID kradeného účtu,kompetentní moderátoři se na to podívají.
     
  7. Účet je už naspäť, podarilo sa mi to zariadiť. Chcel som len upozorniť na to, ako sa to robí.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Zeus

    Zeus Guest

    To jsme rádi,že je zpátlky.
    Vyřešeno,uzamčeno,LOCK
     
  9. Korben

    Korben User

    °Rєpℓιcaтoя° Lenže to je problém správcu emailu a nie BP. Ja mám email u iného poskytovateľa a tam môže opísať link kto chce a aj tak sa mi na email nikto nedostane.
     
    Crystal a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.