Podpora Kradez uctu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GeronimoSvK, 21/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den dnes som chcel predat ucet a bohuzial moja naivita uverila tym dristom cez telefon.Vzhladom k tomu ze viem ze vo VOP sa pise zakaz predaja uctov som si vedomy co som spravil no chcel by som ten ucet zabanovat. Je to smutne ze ludia len spravia skodu a nic neziskaju ked ukradnu ucet. Nuz poucil som sa ze toto bola hlupost

    Pisal som na podporu cakam na odpoved ale som nedockavy a rad by som bol aby ten ban bol ihned
    viem ze sa tu dalo nejako pisat len s moderatormi
    mozem vam dolozit vsetky platby , Big cislo , ID , ihned ban neprajem mu ani jednu minutu hrania na ucte kde som sypal nie male peniaze.

    Ostatny nemusite pisat tvoja chyba som si toho vedomy a preto chcem dat veci naporiadok aby sa aspon nikto nenazral na mojej chybe.
    Bohuzial rozhodnutie o predaji uctu bol tym ze koncim s darkorbitom zacinam podnikat a venujem sa realnemu zivotu. Dakujem
     
  2. Sranda je že pravidly a VOP se každý ohání až když se to někde podělá nebo se to hodí do krámu. :rolleyes:

    Jestli jsi psal na podporu, čekej na odpověď, na fórum nemá smysl ohledně tohohle psát, zde se účty neřeší.
     
  3. Korben

    Korben User

    Osobne tvrdím, že 99% sú krádeže pri pokuse o predaj a moja odpoveď, tak vám treba. Nič neurýchliš, podpora má na odpoveď 48 hodín.
    Inak podnikaj opatrne, v reále to je horšie.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.