Krádež

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hawkeye_40771, 28/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Omlouvám se jestli jsem vlákno založil na špatném místě, ale byl mi ukraden účet. Tedy ne tak docela. Mohu se na něj přihlásit přes facebook, ale někdo se mi zřejmě dostal na email a změnil mi heslo. Ani by mi to tak nevadilo, přístup na účet pořád mám, ale neustále mi ten někdo leze a například prodává lodě atd. Proto jsem se chtěl zeptat admina, jestli by zde bylo nějaké řešení jak dostat účet zpět. (okamžitě si onen "lupič" změnil email kterým ovládá můj DO účet)

    předem děkuji za snahu a pomoc.

    -=Prcek=-
     
  2.  
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Hawkeye_40771 ukrást účet je při dodržování bezpečnostních pravidel skoro nemožné. Pokud jsi je porušil a v důsledku toho přišel o účet, je to jen tvoje chyba, účet vrátit nelze. Pokud se ti někdo bez tvého vědomí dostal na účet a následně email, je to trestný čin a musíš to nahlásit na policii, která kontaktuje BP a účet se zablokuje.
     
  4. někdo se mi zřejmě dostal na email a změnil mi heslo naplňuje podstatu trestného činu, nezbývá, než se obrátit na Policii ČR. Pokud ti není víc než 18, v doprovodu zákonného zástupce.
     
  5. Děkuji za všechny reakce :)
    Tak holt si zítra vezmu pul dne volna a zajdu si na stanici. Jsem tedy celkem zvědav na rekce policistu až jim řeknu proč jsem přišel.
    To už je ale jen muj boj. pokud nebude mit nikdo nic proti poprosil bych jen admina aby toto vlákno uzamkl.

    Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký zbytek večera.

    S pozdravem -=Prcek=-
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak považuji za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.