Kradnuty ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Year_2013, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Year_2013

    Year_2013 User

    Dobry den kd emam nahlasit kradnuty ucet?
     
  2. Korben

    Korben User

    Na políciu.
     
  3. Year_2013

    Year_2013 User

    A neda sa nejako zabanovat? mozem prilozit vela veci
    ---------------------
    A nemoze na ten e-mail a ucet objednavat peniaze a take veci a ja za to budem platit? ten a-mail je cisty je na nom len dark nic viacej,.. ale ci nejak sa to neda ze by to zneuzil
     
  4. Korben

    Korben User

    Nie nedá. Kradnutý účet musíš nahlásiť na polícii a až keď polícia bude kontaktovať BP, tak až potom môže byť účet zablokovaný.
    Ak si tam mal platby kartou , tak si napíš na podporu hry a požiadaj o vymazanie údajov k platbám.
     
    Year_2013 tohle ocenil(a).
  5. Year_2013

    Year_2013 User

    1. Korben, ale on ma aj moj e-mail ucet, ale je na nom len dark orbit., nemoze si objednavat nejake veci na ten e-mail a kedze je z mojej IP ja za to budem platit.
    2. Platil som len cez sms vadi to?
     
  6. Korben

    Korben User

    1 , Neviem čo všetko tam môže robiť a práve preto by si to mal hlásiť. Vniknutie na email , je trestný čin.

    2, SMS nemá ako zneužiť, pokiaľ nemá aj tvoj mobil.;)
     
    Year_2013 tohle ocenil(a).
  7. Year_2013

    Year_2013 User

    Korben ale ja som mu chcel ten ucet dat, ale preto som zalozil novy mail ucet a mail som prepisal nan z darku, to je v pohode, len on zmenil aj ten e-mail co dostal odomna, cisto urobeny a ja som ymslel ze budem mat aj ja ten ucet, len by som chcel vediet poslednu vec ze ked je ten e-mail prazdy len je vytvireny z mojej IP a darovany ale on zmenil heslo tak nemoze na ten mail kupovat veci.., drahe azato ze je z mojej IP ja za to zaplatiM?
     
  8. Korben

    Korben User

    Year_2013 To si robíš srandu ? Vieš čo ? toto si rieš ako chceš, ja tu nejaké podvody s účtami riešiť nemienim. To si dorieši podpora alebo niekto s kompetentných v BP.
    VOP

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.