Krajina v obchode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanMajster, 30/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravím, dnes som si otvoril obchod z dôvodu že som si chcel zakúpiť dvojnásobok na boxs a vyskočilo mi okienko s textom:
    "Zjistili jsme, že země, kterou máš nastavenu v našem obchodě, není správná. Z tohoto důvodu jsme ji pro tebe změnili, abys mohl(a) využívat kompletního spektra našich služeb.
    Měj prosím na paměti, že v důsledku této změny se mohou možnosti v obchodě lišit."

    Problém je ten že žijem 6 km od hraníc s českom tak možno tam nastala chyba. Ako to mam riešiť aby mi bolo dané slovensko naspäť a aj mena? Ďakujem.
     
  2. Borat

    Borat User

    Všetko budeš musieť riešiť cez podporu hry. Tu ti bohužiaľ nemáme ako pomôcť.
     
  3. PanMajster

    PanMajster User

    Škoda, a koľko asi cca trvá než bude odpoveď? je nejaký limit napr do 24h alebo podobne?
     
  4. Borat

    Borat User

    Do 48 hodín od prijatia tvojho ticketu sa ti ozvu, ale pokiaľ to pošleš ešte teraz tak verím, že to aj zajtra stihnete vyriešiť len si prosím priprav svoje údaje nakoľko si určite budú chcieť overiť tvoju identitu atp...
     
  5. PanMajster

    PanMajster User

    Čo si mám predstaviť pod slovom údaje v tomto prípade? BIG číslo alebo ID?
     
  6. Borat

    Borat User

    Aj to, ale podrobnejšie sa dozvieš od podpory hry kde to budete riešiť súkromne. Tak dúfam, že to čo najskôr vyriešite a že k takému problému už nedôjde.
     
  7. PanMajster

    PanMajster User

    Ďakujem, už som im tam napísal. Dobrú noc :)
     
  8. Borat

    Borat User

    Hráč odoslaný na podporu hry.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.