Oznámení Krátký přehled dění minulého týdne

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Zdravím všechny hráče,

  jak jste si určitě všimli, v poslední dnech se událo v Československé komunitě hodně věcí. Především odchod moderátorů. Je na čase alespoň trochu tuto situaci vysvětlit. Bude to ale na jednu stranu těžké, protože se to týká velice mnoha interních záležitostí. Pokusím se o to.

  Celá situace nemá nic společného s tím, že společnost Bigpoint GmbH byla odkoupena čísnkou společností Youzu Interactive. Spíše jde o záležitosti interní organizace týmu. Každý moderátor dostal na výběr, zda dále setrvá v týmu, či ne. Někteří se rozhodli zůstat, někteří se rozhodli odejít. Učinili tak zcela dobrovolně a nezávisle.

  Co se týká herní podpory, jak jsem se zde dočetl, že by měla skončit. Ujišťuji vás, že toto není pravda. Česká a Slovenská podpora bude stále fungovat a kdyby se mělo něco měnit, bude to oznámeno v oficiálním oznámení zde na fóru hry.

  Další lež, která se zde na fóru začala šířit, je, že BP podporuje překupníky s hernímy účty a další lidi, kteří chtějí poctivým hráčům znepříjemnit hraní. Za sebe mohu říci, že je to velká lež, kterou zde šíří několik zhrzených lidí. Bigpoint nikdy takové hráče podporovat nebude a bude proti nim vždy tvrdě zasahovat.

  Děkuji vám všem za pozornost a teď hurá do hry!

  Raziel.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku