Kredity,Urídium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MyNameNoExist, 22/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chcel by som sa opýtať ako ďalej...
    Mám lvl 13 a zarábam cca. 10M za deň chcel by som vedieť ako zarabať najrýchlejśie,Keď som včera pozeral aukciu (dennú) tak som našiel hráča lvl 7 a na citadelu dal 666.666.250
    Ako dokazal toľko zarobiť ??

    Meno:★ĐΣJW★
    ID:163412380
    Lvl:13
    Loď:Goliaght
     
  2. Poslal mu niekto z klanu.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    MyNameNoExist urcite to ma z klanu dlhodobo posielane

    popis nam tvoju vybavu, tazko sa radi ked nevieme aku mas silu
     
  4. 2 Iris ostatok flax 3x lf3 ostatok lf2 stíhačky na lvl 6 štít 89 000 bez sepromu na ranu LCB20 cca. 2500
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    MyNameNoExist takze najprv ti hodim uzitocne odkazy DarkOrbit Bible CZ - otázky a odpovědi a Technicko-taktický průvodce
    mas tam vela uzitocnych veci, ak chces prejdi si to

    dalej urcite pouzivaj skylab na zarobok ak ti ide hlavne o Kredity, predavaj suroviny, k npc asi najlepsi pomer kreditov za odstrel ma krystalon, ak budes moct skus sa pridat aj na cubikony v skupine, ale tam si daj pozor lebo ta mozu silnejsi hraci odhanat

    + skus si najst dobry klan na pomoc v hre a neskor aj na pomoc v podobe Kreditov pri drazeni veci

    kredity pouzi hlavne na drazbu LF3,iris a BO2 stitu...to je zaklad vybavy
     
    MyNameNoExist tohle ocenil(a).
  6. Okay :) ďakujem
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    MyNameNoExist stacila ti takto odpoved od kolegy nebo mas jeste nejake otazky k tematu?
     
  8. Né nemám
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.