Krok ku předu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ****sadild****, 16/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, změny které chce BP udělat se mi líbí...po praktické stránce ... po té technické se obávám toho , že těm co maj prumerny pc tak se to bude lagovat nebo se jim hra vůbec nenačte :/ ... řeč je samohřejmě o psesunu x věcí do klienta a změna grafiky..... Zároven , jestli můžu podotknout..tedka se nezlobte, ale dám za pravdu goliasovi... Nováčci si ani přez začátečnické bonusy a ochranu pozdeji ani neskrtnou...vím , že si můj názor neveme Bp a ani nikdo tady k srdci ale napíšu ho...- přemýšlel jsem o tom a napalodlo mě že by Bp mohlo udělat zásadní změnu.... a tou je , že by všichni začátečníci začínali třeba na CZ3 ...a postupem času kdy by splnovali různé kritéria .( jako například, že by měli Vegu , Goliase... atd .. napůl vybaveného elit . výbavou , tak by ho systém přesunul na C2 mezi ostřílenejší hráče... prostě by povýšil a dostal by třeba něco , že postoupil do CZ2... třeba plácnu cirka 10K urocka....) .. JEstli píšu nesouvisle tak se moc omlouvám , a potěšilo by mě , co si o téhle změně myslíte :)
    CZ3- Nováčci
    CZ2- Zkušenější hráči s lepší výbavou
    CZ1- Elita :)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Heh, jak tak koukám obliba tl. ctrl+c a ctrl+v stoupá. Že?

    Není nějaký server, kde hrají patlalové? Tam bych chtěl já. :D


    Btw: přečti si napřed fórum, než začneš psát o přesouvání hráčů...
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ****sadild**** drz se prosim uz vytvorene diskuze a nezakladej zbytecne nove tema. Nehlede na to ze co pises je technicky temer nemozne.
    Uzaviram, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.