Kronos deň

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Deadshot•, 29/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, na fore piše, že by mal byť dnešného dňa kronos deň, pričom po skončení brány človek dostane iba 1časť do kronosu, pričom v dnešný deň by mal dostať 2x.

    Viete mi pomôcť
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A nemohol si náhodou dostať ten samý dielik, ktorý si už kedysi obdržal?
     
  3. nie, v kronoske mi chýbali z kappy 2 časti, pričom som mal tam 0 časti (0/2) keď som ukončil bránu tak mám 1/2
     
  4. miki.no1

    miki.no1 User

    -baghira2- O com točíš ? Jasne sa pytal preco dostal 1 dielik do Kronos miesto 2 , ked na fore je pisana medzi dnesnymi akciami aj Kronos den.
    Tj . dotycny zrejme robil branu do Kronosky v ktorej mu chybalo viac ako 1 dielik a obabral sa , pretoze sa riadil tym co je na fore .
     
  5. áno presne tak robil som vzhľadom na kronos, kappu bránu. no dalo mi iba jeden dielik
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    miki.no1 o ničom netočím. Ak je tomu tak, potom nastala chyba, niekde úplne inde.
    A to, čo stojí v Kalendári zrejme neplatí, že je dnes Deň Kronosu. Mýliť sa je ľudské.
     
  7. Arya

    Arya User

    •Deadshot•, Kronos den bohužel nefunguje. Problém je hlášen i od hráčů z jiných krajin. Uvidíme zda k tomu odstaneme informace.
     
  8. Dobre super, ďakujem za info :) lebo ešte som naschvál pozeral, či ozaj mi dalo 2x časť :) inak by som bez pozretia pokračoval ďalej
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak může něco ''nefungovat'', když to není ani spuštěno? Pokud nevyskočí informace o probíhající akci Kronos po prvním přihlášení na účet v daný den, tak asi akce neprobíhá? Nikde na hlavní stránce a ani v bulettinu tuto informaci nevidím a už vůbec nevidím info v herním okně.
    Samozřejmě, že BP vzhledem k tomu, že je víkend, tak už to řeší a jako kompenzaci vám pustil MHH na 5 hodin jako omluvu.:)
     
  10. pecko

    pecko User

    jasne kupeny booster za cca5 evri a zas nic? minule ste ma nevytiahli z brany za 5 evri. toto je co za svinstvo?
     
  11. a k tomu ešte lagy nie? tak je to škoda ozaj, lebo človek si kupi boostre za peniaze, čaká na kronos deň ešte a nakoniec nič z toho a v brane to seka a par minut to trva kym to portne cez branu
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    pecko? A proč to píšeš mě? jak tě můžu odněkud vytáhnout? Ale ta nabídka za 5 evri je lákavá.:)
     
  13. pecko

    pecko User

    tebe niečo pisem? a tych 5 evri si asi nepochopil, ale dalo sa to očakávať ;)
     
  14. mimochodom ked si kiknes na brany kde tam vidis oznamenie ze dneska je dvojnasobok dielov z bran , lebo ja ho tam nikde nevidim
    takze netreba sa stazovat ba BP ale skor ist k ocnemu :)
     
  15. pecko

    pecko User

    ak by som pristupoval k tomuto problému ako ku každému inému, tak u doktora je každí. Ale ja mám nejakú tú bránu vyklikanú, takže sa dá povedať že rovno z mapy som skončil na mapu. a uistil som sa v kalendári. Stačí ti také vyvinenie?
     
  16. -SagTo-

    -SagTo- User

    popravde receno je to klamava reklama od spolecnosti protoze kronos den ma dnes byti spusten takze vsechno spatne... a kdyz jde o zpravu podpory...

    Dobrý den,
    kalendář na fóru má pouze informativní charakter a hráči jsou tam upozorněni, že může dojít ke změnám ať už plánovaně nebo třeba z technických důvodů. Proto, jak jsem již psal, je třeba sledovat spuštěné akce přímo ve hře a tím se řídit.

    S pozdravem,
    Václav

    Váš tým zákaznických služeb Bigpoint

    Ironii je, ze jsem to nikde nenasel, kde by bylo napsano, ze ke zmenam muze dojit... takze zase... vsechno spatne... nikde neni nahlasena zmena nic nebylo oznameno ani v indexu a podobne... proste

    Občanský zakoník ČÁST ČTVRTÁ HLAVA III Díl 2 Oddíl 2 § 2977 ... doporucuji precist... protoze to bylo vlastne poruseno... ano beru to ze to je jen hra ale dost lidi se na to muze pekne obratit a to je ten problem...
     
  17. pecko

    pecko User

    presne tak to BP porusuje prava sotrebiteľa
    toto sa nedá hrať ani teraz :) do alfy som nabehol rovno na druhu vlnu :)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/20
  18. Chlapci, je to jen hra. Pokud se vám zdá, že tu někdo něco porušuje, mám pro vás dobrou radu: přestaňte to hrát a běžte raději na procházku. Ty věčné nářky mi už lezou na nervy.:mad::(
     
  19. pecko

    pecko User

    teba to nehneva? ze maju v kuse problem, clovek dava do toho prachy a nefunguje to? ak clovek sa nestazuje, musi byt mimo. to rovno daj mne tie prachy ja budem si tak rad ako BP
     
    Naposledy upraveno: 1/3/20
  20. -SagTo-

    -SagTo- User

    Pokud by si clovek nestezoval, tak by nebylo ani mesto... Vem si ze do toho clovek dava penize a diky tomu chce nejakou uroven... a ta uroven byla porusena... kdyz si koupis pc, ktere nefunguje, tak ho taky zreklamujes a nepokrcis nad tim rameny... hold kazdy to bere jinak... me jenom vadi, ze delaji klamnou reklamu a nenapravi chybu, ktera vznikla... a je mi jedno kdo ji udelal jestli moderatori nebo podpora ci BP... maji si to proste opravit a tecka... Modi to hazi na podporu... podpora na mody... BP na to sere protoze staci dve skupiny na to aby se to zacyklilo a zapomelo se na to... Proc si myslis ze v britanii tohle nefunguje? protoze si stezuji... Teda az do 31.1. 2020... druhej pokus o zustani v eu nedovolili :-D ale to jsou briti az je to roztrha na 3 staty tak budou cubrnet :-D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.