Kronos deň

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Deadshot•, 29/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ake prava spotrebitela porusuje vysvetli mi to?
    kupil si si boostre ? zaplatil si ? boostre ti nabehli ? ak si odpovies navsetky otazky ANO tak ohladne spotrebitelskeho prava je vsetko OK

    to zenenabehla akcia KRONOS nema nic spolocne z spotrebitelskym pravom a ani na sude by si neuspel

    to ako keby BP napisalo " Skoc do studne lebo tam bude 10 mega uri " co skocil by si bezhlavo ? asi nie vsak:)
     
    TECHNICKER tohle ocenil(a).
  2. _Modify_

    _Modify_ User

    Please keep in mind that we can make last minute changes. Toto pišou pod informacemi o akcích na discordu :) Takže mají právo zrušit nebo změnit cokoliv ohledně akci... I když se nám to nemusí libit.
     
  3. pecko

    pecko User

    bohužiaľ nerozumiem, tomu tvojmu "ako keby"
    a to že nenabehla môže za to BP, pretože v kalendári je (bolo) napísané že akcia bude. Takže to je ako keby si si kúpil odo mňa AUTO (si sa zaregistroval a kúpil loď) potom by si si kúpil benzín (5evri za boostre) samozrejme tiež odo mňa a ja ako predajca by som ti sľúbil, že ak prídeš ku mne do obchodu o mesiac dostaneš zadarmo tuning (KRONOS), ale nič z toho a nakoniec by si zistil že auto nemôžeš pri odchode z môjho obchodu naštartovať. A keby si bol náhodou nahnevaný, by som iba pokrčil plecami a zamydlil rukami.
    Proste kúpil by si si hru, kde obal cd by bolo jedno a samotné cd druhé.


    už to opravte, v BP je sami neschopni personal.
     
    Naposledy upraveno: 1/3/20
  4. pecko

    presne ako napisal MODIFY

    Bp ma pravo si z hrou narabat ako chce :) kedze si akceptoval podmienky VOP a suhlasil si snimi budes to musiet akceptovat a do buducna si najprv skontrolujes ci akcia bezi a az tak kupis boostre . Mas ponaucenie ze nie vsetko je automaticky ked to doteraz bezalo rok kazdy vikend.
    vyhovarat sa na BP ze oni za to mozu je najdnoduchsi sposob ale zamysliet sa nad sebou ci som urobil vsetko preto aby som nebol stratovi ja na kazdom z nas .. takze kontrola kontrolni kontroly :)
     
    TECHNICKER tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Oni to opraví.:)
     
  6. -SagTo-

    -SagTo- User

    FTIP je v tom ze to nemelo byti ani spusteno a chyba byla v kalendari :-D proste to nekdo podelal a tim to hasne :-D ja si tedy alfu zaletl dvakrat jen me to zarazilo a proto narazim na to ze klamava reklama... navic... tak dulezita akce to nebyla :-D litam brany v nedeli :-D

    takze cca nebyla to ani zmena ani vymluvy... v systemu nic nastaveno nebylo... problem je a to znova opakuji... nejakej moderator to podelal v prekladu :-D to je ta lenivost a pocitani s tim ze to je normalni a vono houbelec :-D
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    -SagTo- no já ti nevím ale Kronos den je napsaný i v seznamu na discordu od ICM + na cizích forech je napsaný taky, takže jediný kdo si tady něco domýšlí jsi ty ;)

    Z toho vyplývá, že akce byla v plánu ale bohužel se neuskutečnila
     
  8. coolmen

    coolmen User

    A nebude to treba tim ze to vyslo na 29 unor ktery je jednou za 4 roky?System si myslel ze je uz 1.3.2020.
     
  9. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    No ak je pravda, že system si myslel, tak sme v riadnej kaši.
     
  10. pecko

    pecko User

    Bohužiaľ, ak NEINFORMUJÚ vopred o ukončení akcie, napríklad aj akciu na ten KRONOS deň, tak je to vždy ich chyba. Ja chodím každý deň na fórum a si prejdem novinky a potom idem hrať. Takže ak by informovali na forume tak je to v pohode, ale tak jedna brána hore dole, viac ma hnevá ten komplet tých bonusov čo je v hre, 2-3 minúty port, lepší je relog, či zas vysieť v bráne a to je fakt na prd, keď si dal do toho peniaze, za posledný mesiac sa mi to stalo druhý krát a samozrejme zas 5 evri v lufte. Takže tu nieje len o tej jedne bráne na to môžem kašlať, tu ide o celé spektrum nemožnosti hrania tejto hry, do konca týždňa čakám na kompenzáciu, od nového BP stratilo poctivého hráča.

    :D:D:D
     
  11. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    já nechápu proč si akce nezjišťujete na discordu. Je to tam spolehlivější a dávají tam updaty hned jak se něco děje.
    Tady ten kalendář je podle mě už jen módní přežitek.
     
  12. pecko

    pecko User

    a dnes funguje?
     
  13. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Jelikož vyskakuje při otevření hry okno inforumující o akci, tak počítám, že ano.
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    To, že něco někde vyskakuje nemusí jednoznačně znamenat, že to i funguje?:)
     
  15. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Neříkal jsem, že funguje, ještě jednou si přečti co jsem napsal.

    hezký den
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    pecko napsal : a dnes funguje?
    a ty jsi napsal :Jelikož vyskakuje při otevření hry okno inforumující o akci, tak počítám, že ano.
    To ''ano'' na konci věty tedy znamená co? Pravdou je, že jsi to napsal, ale neříkal jsi to?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

  18. pecko

    pecko User

    parada od rana sam problem len 2 brany a nemozem sa prihlasit a zas eurace v piťľi
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    pecko len Prosím nenadávaj a nehreš. Také slová si na fórum odpusti. Prosím.
    Ak máš s tým: až tak veľmi závažný problém, rozpíš ho tu, nech sa Ti na to,
    samotní moderátori pozrú: Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

    Uvedom si, že čím nápadnejším a nezdvorilejším spôsobom se budeš chovať,
    tým menej ľudí Ti bude ochotno pomôcť, až budeš niekedy niečo potrebovať.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vyzývám všechny moderátory, opravte hráči pecko, ty brány a zrušte ty lagy už konečně?
    P.S. Kdo zmáčknul to velké červené tlačítko?;)
    Ano a hlavně to napiš do diskuze, jak ti radí legenda fora.:rolleyes:
     
    pecko tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.