Kryštál rozvratu???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Яєđ_βuℓℓ•_[√ΞШ], 13/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    to
    •Яєđ_βuℓℓ•_[√ΞШ] krystaly rozvratu padají dnes pouze z brány:

    delta, kuiper a kronos v počtu 6,8 a 10 ks. Momentálně neprobíhá žádná akce na padání ze všech bran. Moderátoři tu nenápadně naznačili tohle : počkej na pátek a uvidíš co bude?
     
  2. Zase od veci.. ja sa opýtam jednu otázku a tu sa riešia 3 dalšie problém, je toto normálne?
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    •Яєđ_βuℓℓ•_[√ΞШ]

    ZOHAN kolega to len zle pochopil pravdepodobne tak, že sa hráč pýtal či tú surovinu dostal preto hráča odoslal na podporu nič viac. Ty si to nahlásil v bugoch a dostal si tam odpoveď, že na to pozrieme a bolo to tam hlásene kedže som to dnes pozeral.

    •Яєđ_βuℓℓ•_[√ΞШ] máš ešte nejaké otázky k téme?
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    •Яєđ_βuℓℓ•_[√ΞШ]?? Nerozumím tomu, jak jsem Ti odpověděl mimo mísu na Tvou otázku?
    Pokud to chceš napsat i jinak, tak má odpověď zní takto.
    Dnes krystaly rozvratu nepadají z bran v takovém množství jaké je uvedeno v tabulce z jiné dávno již skončené akce, kterou jsi v tomhle vláknu postnul a poukazoval na ni.
    Krystaly rozvratu padají v množství pouze z těch 3 bran, což už jsme tu zmiňovali.
    Zdůrazním, že toto platí dnes t.j.14.12.2016 .
    Co bude zítra nebo další dny záleží na systému a vývojářích.. howgh
     
  5. Zohan Ďakujem za vysvetlenie,
    Toto bolo problém napísať normálne?? miešajú sa tu omáčky, dvojnásobky, support podpora , bugy v hre, apis stíhačky, RSB-čka ale hlavný topic ktorý som založil nebol zodpovedaný.
    To bolo až tak náročné mi to takto podať alebo ma aspoň presmerovať do tému kde si to rieši ???
     
  6. Chtěl by jsem se zeptat jestli bude montáž RSB fungovat i do budoucna na ty krystaly nebo to byla jen jednorázová akce ?
     
  7. svi1

    svi1 User

    RSB-75 v montáži!.

    Copak se tam asi píše? Moment, přečtu .... aaa až do 16.12. :)
    KonoKalakaua toto byla jednorázová akce. No dopředu Ti nikdo neřekne, zda se akce bude opakovat. Je potřeba být připraven na cokoli :)
     
  8. Opravdu nechápu proč mi píšeš že do 16.12. umím číst ptal jsem se jenom jestli bude do budoucna protože jsem dnes dělal kuiper a padl mi krystal rozvratu tak jsem sem šel jestli to planují i do budoucna abych z nich měl aspon radost a ty mi napíšeš do 16.12.....

    Kdyby jsem se možná ptal do kdy ta akce je tak ano 16.12 ale nie ked se ptám tak jak jsem se zeptal.

    Ale jinak děkujem za odpověď :)
     
  9. Borat

    Borat User

    Tak hráčovi ktorý túto tému založil bola jeho otázka zodpovedana takže túto tému uzatváram.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.