Kúpa dizajnu IRON

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 22/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám problém a naozaj neviem ako ho mam vyriešiť, chcel by som si kúpiť dizajn iron, ale aj napriek veľmi dlhému čakaniu na uba oponenta mi vyskakovacie okno s touto ponukou ani náhodou nezobrazí,skušal som to na inom učte, tam mi to vyskočilo.
    Nešlo by mi nejako tuto ponuku manuálne nahodiť? Predca len,už len princíp toho že chcem vyskakovacie okno na zaplatenie bp je vtipné...
    Ďakujem za pomoc
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    =Streuner=. Ja by som skusil iny prehliadac, mozno ti to nieco blokuje.

    Respektive by som vsetko premazal, isiel cez iny prehliadac a skus este pouzit v boji lod goliath. ponuka by ti potom mala vyskocit. Nic ine ma uz moc nenapada.

    My ti tu ponuku nemame ako vyhodit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Nič nefunguje...na mojom acc tu ponuku nehodí ani náhodou...
     
  4. Warden

    Warden User

    =Streuner=: Asi se zeptám zbytečně, nemáš ho již náhodou?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Sentiero

    Sentiero User

    =Streuner=. zkus si vzít do arény goliatha bez designu.
     
  6. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Není podmínka pro vyskočení tohoto okna s nabídkou vyhrát souboj v této aréně?
     
  7. Tento dizajn nemám na toľko som ok .. :D fighty po dlhých čakaniach som ešte ani raz neprehral , takže výhrou to nejako nebude, škúšam poslednú možnosť golíka bez dizajnu...
    +
    Nefunguje to ani s normálnym golikom... užasné nastavenia naozaj, aby sa človek domáhal zaplatiť...jak na Slovensku...
     
    Naposledy upraveno: 26/9/17
  8. Warden

    Warden User

    =Streuner=: Třeba musíš prohrát, aby ti nabídli lepší loď. ;)

    Neaktivní téma.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno: 6/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.