Kúpa,Predaj účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Predynko, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Predynko

    Predynko User

    Ahojte s tohto nového fóra som blb :p Prosím vás kam mám napísať o predaji účtu ?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Zafod

    Zafod User

    Nikam, nic takového není povoleno. Pročti si VOP. Ani na starém fóru nic takového povoleno nebylo, ty náš ... (nechtěl jsem napsat to co jsi si přisoudil sám, za tři tečky si dosaď co chceš).
     
  3. Predynko

    Predynko User

    Ale nie že ja predávam chcem nahlásiť hráča ... jeden týpek kamošovi čorol acc na Ge3 a písal že to kúpil od toho čo mu to ukradol za 20 mám aj foto bolo to v skup. chate ...
    -----------------------------------
    Zle som to napísal prepáč ... Kamarátovi ukradli účet a ten čo mu to ukradol to predal niekomu za 20Eur a ten nám to písal do chatu kamoš ma aj ID ale teraz nieje online tuším .... Proste chcel by som sa spýtať zaňho či to zabanujete ? Ďakujem za odpoveď , keby niečo foto priložím bolo to v skupinovom chate
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/2/14
  4. Logan

    Logan User

    Mozes si podat ziadost o ban na chat, ale to je asi tak vsetko.

    Jak nahlásit hráče na chatu

    Inac danu vec nech si riesi kamarat osobne na policii ako kradez a ty nam tu nevytvaraj multiposty - spojene
     
  5. Predynko

    Predynko User

    Nieje náhodou Kúpa,Predaj účtov porušenie VOP pravidiel ? -_- A čo ma polícia s BigPointom ?
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Ano odporuje to VOP. Policie má s krádeží společného asi co? Přemýšlej chlape.

    Btw: sorry za první post, ale fakt jsi to napsal dost divně :).
     
  7. Predynko

    Predynko User

    Pohoda , ale to je majtok BP pokial viem :) Takže zabanovať by ste to mohli lebo je to nefér ale je to na vás nebudem sa hádať :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Predynko Ukradnúť účet sa dá len tak, že hráč potvrdí zmenu vo svojej emailovej adrese a to že sa niekto dostane na cudzí email , je trestný čin.
    A tak to je treba nahlásiť na polícii.
     
  9. Logan

    Logan User

    Banovat sa nic nebude, nie sme tu od toho aby sme riesili, kto komu chcel predat ucet a ked mu to nevyslo tak ho zrazu chce dat zabanovat s tym ze mu bol ukradnuty (napriklad), Inac zabanovat ucet na zaklade toho ze poznam jeho ID je troska divne kedze ID sem hraci vkladaju bezne a hoci kto by mohol povedat ze ten a ten ucet je moj a bol mi ukradnuty :)
    Na to je policia aby danu vec presetrila, nasledne na to bude kontaktovat BP a ucet bude zablokovany.
     
  10. Predynko

    Predynko User

    Logan on ID má :)
     
  11. Korben

    Korben User

    Viac tu nieje čo riešiť, ak bol hráčovi ukradnutý účet, tak to musí ohlásiť na polícii.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.