Kupa premium učtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Marrek, 23/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marrek

    Marrek User

    Zdravím, chcel som túto tému dať do témy - časte dotazy k platbám ale neda sa mi tam vytvorit vlákno tak to dávam sem, ak tak tak to premiestnite.

    Ide o to že teraz je 10 % zlava na veci v obchode, viem neni to veľa ale aj tak ma napadlo že by som si mohol premium učet ktorý plánujem na december (prosinec) kúpiť už teraz kedže vďaka kompenzacii mam premko až do decembra. Ale ide o to že či keď si teraz kúpim premium učet tak mi nezmizne tato kompenzacia a nezačne mi plynúť premium čo som si planoval kupiť v decembri už dnes :D ako to je ? Ďakujem, nechcem kupovať premium učet teraz ak mi ma plynúť už dnes, a nie od doby čo mi skončí premko za kompenzaciu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Když premium už vlastníš a koupíš si další, doba premiového účtu se normálně prodlouží. Tedy koupené ti poběží až po uplynutí toho z kompenzace :).
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  3. Marrek

    Marrek User

    dobre to som chcel vedieť tak vďaka.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Tak, tak. O nic nepřijdeš. ;)

    Téma tedy uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
    Marrek a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.