kupit citadela?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SSCUltimateAero, 4/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mozno to nepatri sem ospravedlnujem sa vopred ale chcem sa opytat ze ci kupit citadela ked stoji len 40 k uri zo zlavovym? Oplati sa??
     
  2. svi1

    svi1 User

    Tak tohle si budeš muset zodpovědět asi sám. Budeš s ní hrát? Není lepší vydražit jednu ze tří citadel a uridium ušetřit? Jak moc užitečná Ti bude? Pokud koupíš základní model a budeš s ní lítat, budeš vyhledávaný cíl pro lovce, kteří mají na citadely úkoly :)
    Ale pokud ji chceš, tak si ji kup. Tohle je jen čistě na Tobě. Někdo Ti řekne ano a jiný zase ne. :)
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  3. No tak 40 k to je jak zadara a na zarabanie kreditov je uzasny.. A este mozem byt stitom flotily.. No ja neviem a co hovorite na aegis ta je tiez za 40 tisic uri
     
  4. svi1

    svi1 User

    Pokud nemáš Aegis, tak bych ji asi upřednostnil před Citadelou, prozatím. Výbava a profil pilota je to, co je důležité. Aegis Ti k tomu pomůže dle mě rychleji a lépe.
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  5. No uvidime kazdopadne este dnes sa musim rozhodnut
    diky za ochotu prajem prijemnu hru
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  6. Sleva na lodě bude ještě 2 dny, takže máš spoustu času se rozhodnout. Než za 80k kupovat základní, tak bych si připlatil a koupil aspoň veteranku. A přiklonil bych se spíše k aegisu, přídou by její schopnosti na farmení lepší než u citadely. Ale na tohle má každý jiný názor.
     
  7. A originál citadel si môžeš vydražiť za pár šup.... Pretože väčšina hráčov už ide po ,,bývalých designoch,,... A ako som si aj všimol tak kleslo všetko v tých aukciách a teraz nechápem na čo nejaký silný hráč dražil napr. 3x aegisku ? Ako sa uviedol nový systém nik nemôže mať 2 také isté lode.... A to sa bežne na Aegisku hádzalo 700-1000 mega kreditu. Teraz je to cca max do 350 mega kreditu.
     
  8. kupil som citadela a je dobry na farmenie a som s nim spokojny naozaj vydrzi poriadne vela a na lov hracov som si zaobstaral pusat
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    1) pusat je na lov hráčov, veľmi dobrá voľba. Vrelo odporúčam, pokým ho vieš efektívne využiť.
    2) akurát citadell nie je moc dobrá voľba na farmenie, to skôr aegis.
    Vysvetlenie: citadell je veľmi vyhľadávaný elitnými hráčmi iných firiem.
    za zostrel citadell je 1000 cti rovnako tak BZ, 40 RB a to je zlé, pokým ho nemáš elitne vyzbrojeného.
    tzn. je ľahký cieľ. Ani cestovný režim Ťa neochráni, keď po Tebe ide FE nepriateľský Pusat alebo Spearhed.

    Určite si o tom pomyslíš svoje, veď Pusat alebo Spearhed majú malý život;
    lenže nie je nič horšieho ako podceniť veľmi skúseného a FE hráča s touto loďou.
    - Dnes som so svojou Pusat zrazil k zemi na cz1 2x Battleray; a na GE6 až 3x.
    Popritom na GE6 sa objavil citadell od eic na mape 5-1 s vŕtačkou, ani som sa
    nestíhol spamätať a zmizol CPU skokom niekde inde - na inú mapu.
    Akurát to ma mrzí že zmizol, pretože misiu mám aj na neho. Na cz1 to bolo opačne, nemal žiadnu šancu.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/16
  10. Ta podla mna aj keby som bol phoenix tak mi nedaju pokoj a predsa ma sklamal dnes ten citadel ale aspon na posielanie rudy bude dobry a co sa tyka pusat som kupil hlavne kvoli speedu ktory ma super ale sa trosku obavam toho hp maleho ale uvidime ked pojdem lov hracov ako obstoji
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    SSCUltimateAero upřímně pokud nemáš full účet a boostery, s pusatem toho moc neulovíš, každý chytrý soupeř s průměrnou DMG tě dřív ukope na motýlu. Pusat je loď dobrá na překvapivý útok z masku, na lovení slabších hráčů, na létání ve skupině, ale na férový boj není určená a golíkovi se stejnou výbavou se nevyrovná.
    Na druhou stranu je to nejlepší loď na spaceball a boxíky, a v úniku před nepřáteli taky nemá konkurence.
     
  12. Neboj sa marvin moj spoluhrac ma distribucne boostre na dmg aj shd cize budem peckovat max 80 k s x4 a ja us som tiez kupil distribucne cize co sa tyka vybavy neni problem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.