Kupování, Prodávání účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™Mαχιмαł≈Çяαzy™, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den chtěl bych vám nahlásit stránky kde se prodávají účty na DO.
    Jde mi to, že mě štve že si každý koupím na těch stránkách účet plně FULL-LF14 vše na 16 a pak machruje že je on nejlepší a dovoluje si na ostatní.

    Kdyby byli BP pořádně chytří tak by si hlídaly všechny účty a nedocházelo by rozprodávání účtu. Kupování a krádeže ATD.

    Nevím kde se podělala ta spravedlnost a poctivost že, hráč se vybudoval sám na to aby si posílal prachy do hry (urko).

    Na rovinu jen BP a Admini chtějí s toho vytahat prachy protože nikdo nebude dšlat zadarmo. A víte co klidně mi dejte ban i na forum ale tohle co tu píšu je pravda. Ale vy admini to nepotvrdíte nic jiného.

    Konec.

    ™Mαχιмαł≈Çяαzy™
     
  2. Korben

    Korben User

    ™Mαχιмαł≈Çяαzy™ Čo takto Chchocholoušek ? Neviem čo všetko lieči ale možno by ti pomohol.:D

    Jednoducho je choré si myslieť a ešte to aj tvrdiť , že my máme niečo spoločné s predajom účtov .
    No a hlavne ak nás tu s toho bude obviňovať poctivý boter. o_O

    Tu nieje čo riešiť a za nepravdivé informácie ban na fórum.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.