Kyber šikanování reakce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 20/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Krásný večerní den,

    dovolím si reagovat na vlákno od kolegy. Jelikož mu nebudu psát do jeho vlákna založím své vlákno, které se může pak locknout.

    K věci:
    Co mi vadí ?
    Kolega si založí vlákno, kde se snaží pomoc slabším hráčům a začínajícím hráčům či hráčům, kteří chtějí pomoc s úkoly. Udělat bránu, low, trhlinu..
    Tito hráči jsou mnohými s Vás ignorovány a jsou tito uživatelé často napadání jak nadáváním na chatu tak nepomoci s čím chcou.

    Osobně jsem setkal s tímto příběhem:
    Hráči jsou natolik hamižní jako by jim patřil celý orbit, že prostě Vás nenechají hrát vůbec..
    Mě osobně bezdůvodně byli vyhlášeny wary, byli mi sprostě nadávano na chatu hry, kvůli egu některých hráčů a touze po moci jsou shcopni zajít tak daleko, že ničí letouny vše.

    Mám tolik slušných hráčů co kvůli parazitace a nemožnosti hrání skončilo. Důvodem bylo fakt, že hráč který si poctivě setří na zeus...je doslova řečeno vypukán nenávisti jistých nejmenovaných hráčů.


    Tohle je střílečka, a nevím jestli to dělá jistý hráčům dobře...a prostě nemusí vypukat celý orbit..
    a pak si projíždet svým povozem po orbitu jací jste..

    Vymizeli PVP souboje, nálety.
    Za to se objevila šikana, pukání lodí jen tak pro potěchu.

    Já nevím jestli jste normální pak napadat baghiru.. co pak ,že tam píšou hráči s vysokými hodnosti..

    Tohle není hra přihlásit na mapu, přepnout na X4 a RSB a vystřílet tam na vše jo.... kde jsou zony neutočení apod... Dále pokud se hráč ohradí je nazýván kidem apod.. Kde jsme...místo pomoci či nevšimání si hráčů vždy musíte ničit vše...Jen kvůli nějakému úkolu který stejně nemáte...

    Tohle je vrchol hry..abyste pak utlačovali hráče a povyšovali si své ego na maximum..

    Musel jsem reagovat omlouvám ale vadí mi že většina hráčů postrádá rozum možná hlavu..

    A neznamená že mám možnost ničit že to budu dělat....tohle fakt nechápu..

    Já se snažím pomáhat, nikdy nepukám slabé lodě...uvědomte si že hráči přestanou hrát kvůli Vám... protože prostě musíte si nahánět ego na mapě...

    Mějte se a pěkný víkend
     
    bhagira22, Septarzx a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Moc se mi páčil příspěvek od hráče Vasil35 v úplně jiné témě:

    Bohužel má pravdu. Tak si představuji chování silnějších hráčů, místo toho, co právě dorábají na mapách slabším hráčům.
     
  3. Vasil35 je dobrý hráč, s CZ2 bývalý generál...který se dělil s Rude Boyem o to.
    Mimo to patří do klanu ke Kormě a spol. jsou to dobří hráči...

    Bohužel těch je málo.

    Já to nebudu dál komentovat. Nicméně pokud hráč si dělá dobře s vystřílelí všech map...následným uražením na chatu..
    tak asi by to neměl hrát..

    To můžete říct i o mě...ale vemte to...že já se nejdu přihlásit a vypukat vše....a nadávat na chatu....no to je kapitola sama o sobě.

    Vím, že spousta hráčů skončilo kvůli Vám

    Nenávist vs Dobro...vítězí nenávist...protože se na stranu dobrých hráčů postaví 2 jedinci...na stranu zla 100 jedinců..nedá se hrát to je logické..
    jakmile to ví začínající hráč přestane hrát...on si jde zahrát...nemá zájem o nějaké hráče se ho jdou vypukovat jen tak.....

    Jestli tohle napíše hráč v topu s hodností plukovník pak nemá hlavu.... protože to je nesmysl a právě po tom jsem reagoval...proto že fakt des...jdi si dát studenou sprchu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Arya

    Arya User

    Zde se nebudou rozebírat osobní spory hráčů. Forum je tu pro pomoc hráčům a diskuzi o hře, ne na hádky a očerňování.

    Zamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.