Kyioshi

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Kyioshi, 10/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kyioshi

Kyioshi User

Zdravím,

Mé jméno je Kyioshi a jsem nový moderátor chatu. Už je to nějaká doba co jsem se poprové
    ponořil do temnot tohoto vesmíru. Nelituji žádné sekundy, které jsem zde strávil, jelikož jsem
    díky tomu dostal možnost porozumět všem, kteří sdíleli stejný vesmír.

Mnoho z vás si říká co vlastně jméno "Kyioshi" znamená. Rád vám na to odpovím.
    Význam mého jména je v překladu "Čistý". Co to znamená ?

Jsem člověk, který miluje spravedlnost. Nesnesu žádné agresivní chování vůči ostatním lidem.
    Jelikož vím že "Závist x Nenávist" jsou nejrozáhlejší lidské vlastnosti. Snažím se je eliminovat.
    Jsem "Čistý" v slova smyslu "Nestranosti" vždy si rád vyslechnu obě strany i když jsou protikladmy.

Jelikož každý má kus své pravdy za kterou budou bojovat, a já jsem zde pro to abych vám ukázal tu správnou cestu.

Toď k mému představení vše.

Děkuji vám a těším se na naší případnou spolupráci!

2. Tina

Tina User

S tím souhlasím a líp to napsat snad nejde ;) :)

Kolego, vítej v týmu a velkou výdrž :cool::)

3. Kyioshi

Kyioshi User

Děkuju. ^^

4. ZOHAN

ZOHAN User

Ahoj. Už určitě Kyioshi víš, že jsem tady jen za věčného rýpala, tak si myslím, že to šlo napsat alespoň trošku ''gramaticky'' líp.
    P.S. Přeji ti veselou zábavu na chatu při nekonečných hádkách hráčů a ještě nekonečnějších a často stejných a opakovaných dotazech. :)

5. Tina

Tina User

Pardon pane ZOHAN ;) ,,GRAMATYCKY,, to zase tak hrozný přeci není :D

PS: Nevím jestli luštíš křížovky třeba, ale říká se tomu hovorová čeština tzv. slang :rolleyes:

6. Kyioshi

Kyioshi User

Pane Zohan. Děkuji za vřelé přivítání. Ano všiml jsem si těch rýpanců, ale musím za sebe říct že bez nich by to nebylo ono a naše práce by byla pouze stereotypní. Jelikož komunita, která nemá vlastního rýpala se nemůže nazývat komunitou. Můžeš to brát jako kompliment. :) Co se týká toho PS. Starat se o hráče je přeci náplní naší práce tudíž ačkoliv to může být nekonečné či vysilující. Vždy je důležité to dělat s myšlenkou že to někomu pomůže a to mě osobně žene dál. :)

7. ZOHAN

ZOHAN User

Tak ať ti to nadšení a zapálenost vydrží do sta let.:)

8. latanum

latanum User

Sdílet tuto stránku