Lagování hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ct_3oJIomKA, 4/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám tu takový menší technicky problém. Před pár dny sem se rozhodl si koupit k mému notebooku monitor. Tak a teď k problému. Když si hru hodím na notebook na fullscreen, tak mi to jede mezi 40-60 FPS. Když si tu hru nahodím na ten monitor, ale jen doprostřed obrazovky, tak mám taky mezi 40-60 FPS a stejnou velikost obrazu, jako bych to měl na notebooku, ale jakmile si na tom monitoru nahodím fullscreen, tak FPS klesnou mezi 10-30 a hra začne lagovat. Uvítám jakoukoliv radu, která mi s tímto problémem pomůže, já osobně si s tím už nevím rady.
     
  2. Korben

    Korben User

    Skús znížiť rozlíšenie. Pravdepodobne grafika notebooku, neutiahne nastavenie monitora.
     
  3. Tak nakonec sem musel rozlišení monitoru shodit z 1920x1080 až na 1440x900 což je o něco více než má notebook, ale už to aspoň jede na těch 50 FPS, tak díkec za pomoc. :) Mi to stačí, tak admin může lock.
     
  4. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.