Lagy a neustále nové spojení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 9/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý krásný den,

    dneska resp. večer jsou na serveru CZ2-CZ3-GE2 obrovské lagy nedá se hrát. Neustále nabíhá nové spojení a nedá se nic klikat NPC. Dále se při setřelu čeká 2 minuty na hození na základnu.
    Myslím, že problém je i u dalších hráčů.

    Proto prosím o řešení, jsem vůbec rád, že jsem dodělal brány...takto hrát nelze vůbec...

    kvůli tomu jsem skočil 10x na základně (setřely)..to je jedno..nové spojení atd.

    Ale úkoly se nedají plnit nic..

    Pěkný den
     
    -baghira2- a Lastliveone tohle ocenili.
  2. Mám ten samí problém i mí spolubojovníci z klanu a spousta dalších na 100% vím že u mě chyba nebude neboť jedu přes optiku s rychlosti 200mb/s,taktéž se přikláním k řešení tohoto problému.
    Hezký den
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Brej den. Take se pridavam k hlaseni vyse popsaneho problemu -v mem pripade nelze vubec nalogovat na herni mapu -po nacteni a dani startu to hodi okamzite (1-2 sec.) spojeni preruseno. Rano normalne udelana brana a veci kolem.
    [​IMG]86655073 . Odzkouseno na Mozile i Chromu -oboje stejne neuspesne.Server CZ2-CZ3-GE2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zdravím, GE2, mam tie iste problemy, este ako tak sa mi dalo hrat, no teraz sa mi uz ani neda zapnut hra
     
  5. ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Víkendové problémy s výkonem hry jsou dávno hlášené, bohužel je známé že na spojených serverech jsou horší. Krom předání informací poskytnutých samotnými hráči, na což návod vložil Cruenta†Ultionem v předchozím postu, nenaděláme nic. Optimalizace výkonu hry musí přijít od vývojářů, jejichž pozornost je momentálně nutné soustředit na dokončení spojování, pak budou snad mít pořádně volné ruce na ostatní problémy.
    Čili prosím problémy s výkonem hlásit do témat k tomu určených a diskutovat v příslušných diskuzích, více na fóru neuděláme.

    Děkuji za pochopení.

    Duplicitní téma, uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.