Lagy na serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem LaXi0R, 12/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LaXi0R

    LaXi0R User

    Taky máte takové lagy? Volám s kámošem na skype a oba máme lagy, prostě se to zasekne a vypadne spojení. Teď jsem rupl v Alfě na krysách malých. Měli byste s tím něco dělat...
     
  2. tak hlavně že u toho ještě skypuješ, tak se nediv :-D
     
  3. LaXi0R

    LaXi0R User

    Jo, ale když to vypadne 2 až 3 lidem naráz ve stejnou chvíli a ve stejnou chvíli se o nahodí tak to podle mě není netem :) A jiné hry i náročnější jedou krásně i se skypem..

    EDIT: Zničené krysy tam budou zase nebo ne?
     
  4. Korben

    Korben User

  5. LaXi0R

    LaXi0R User

    1. Problém popsán výše (dříve to nedělalo ani s videem na youtube)
    2.

    [​IMG] [​IMG]
    3. Java - Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).
    4. Flash - You have version 11,9,900,170 installed.
    5. Chrome - Verze 33.0.1734.5 dev-m 32 bit
    6. ID - 38224696
    Server - Česko 1
    7. Windows - 8.1



    Kámoš má uplně to samé, akorát nemá dev verzi chromu a má Windows 7, taky mu to dělá. Internet máme od stejného providera.
     
  6. Korben

    Korben User

    LaXi0R Testy sa robia na iný server a hrá je v sieti internetu, tak že písanie , chatovanie, kecanie na skype , plus nejaké spustené procesy na pozadí PC ti narobia v hre peknú paseku, potom sa nieje čomu čudovať.
     
  7. LaXi0R

    LaXi0R User

    Jaj sorry, to jsem si nevšiml. Tam mám ping 35, jitter 5 a down/up stejný.

    Ok díky, to je asi vše co potřebuju.
     
  8. Korben

    Korben User

    LaXi0R Ako som písal, ak si v bráne, tak treba mať všetko nepotrebné vypnuté. Treba si dávať pozor aj na sťahovanie aktualizácii. Nie len internet ale aj PC ti môže spôsobovať problémy v hre.

    Zodpovedané,uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.