Lagy? sestava na DO?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 3/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry vecer mel bych dotaz na to, jak zlepsit vykon ja si myslim ze mi hra jede podprumerne na to jakou mam sestavu, mam stolni pc. cpu: i7 870 @2,93Ghz 4jadra. 6gb ram, 3x 2GB rychlosti pameti 600 mhz, zde si myslim ze muze byt problem.a hdd je sata takze vpohode a gpu je nova: nvidia gt 740mam pocit msi n740. Dekuji predem za rady s pozdravem goody.
     
  2. Korben

    Korben User

    A čo internet ?
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  3. [​IMG]
    [​IMG]
    ps: nemám javu, kvuli bezpecnosti pc, ma bezpecnostni diry a nepotrebuji ji, jinak u pingtestu nebyl nuremberg server, tak jsem to aspon hodil na frankfurt aby bylo videt ze velke odchylky nemam :)
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Kdyz nepotrebujes Javu, tak je problem. Jinak si nenapsal ani jakou mas verzi prohlizece a FP.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Belgame, JAVA podle mě je nutná jen na testování ztracených paketů. Myslím si, že vlastní hra Javu vůbec nepoužívá. Té stačí k činnosti html, css, javascript a flash player, který používá blíže nespecifikované porty. Alespoň nic nenaznačuje tomu, že by Java byla nějak firmou BP v rámci hry využívána. Nebo mi něco uniklo?
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Kdyz neni potreba,tak to ma vyhodu. Nemusime hlasit zadny problem na BP. Protoze BP pri hlaseni problemu potrebuji cislo Javy.
    Dekuji aspon si nam usnadnil praci a hrace prosim nehlaste problemy, Java neni potreba.

    Prosim kolegy o uzamknuti tematu, opet zde nebylo hned vse napsano jak ma byt.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.